nie wchodzi na obroty , przerywa

Witam mam problem taki , że mój zipp pro 50 nie chce wejść na obroty , jak dam manetke do końca na luzie to wejdzie tylko do 6tyś , a jak przekręce lekko i poczekam chwile dłużej to wchodzi na dużo większe. Co może być przyczyną ?? gaźnik założony jest nowy , swieca jest ok.

gaźnikowa regulacja. myśle sobie że go zalewasz

gaźnik próbowałem ustawić na każdy sposób już i dalej to samo ;/

a jak dam gaz gwałtownie na maxa to gaśnie

to że próbowałeś nie znaczy że go ustawiłeś.
jaki to gaźnik, jaka dysza, jaki filtr?

dysza jest 85 , a filtr powietrza stożkowy gąbka
gaźnik jest jakiś japoński nie wiem jaki dokładnie https://www.google.pl/search?q=zipp+pro+50+ga%C5%BAnik&espv=2&biw=1517&bih=692&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj5gYLolsjMAhVHiywKHWt4AZQQ_AUIBygB&dpr=0.9#imgrc=_1MfnZpQHyNkvM%3A coś takiego.

a gaźnik ma jakąś średnice?

19 o ile się nie myle

wg mnie to za dużo na 50cm. Na gaźnikach 19mm daje się swobodnie wyregulować 110cm silnik. A to dwa razy większa pojemność.
Zmniejsz dysze na 70 albo zacznij od opuszczenia iglicy na maxa i zobacz co bedzie.
Zresztą masz tylko dwie opcje - za mało paliwa lub za dużo. Wg mnie jest za dużo.
Jaki świeca ma kolor?

Świeca jest czarna , ale nie jest mokra. Pojemność to 72cc a nie 50 , a jak zdejme filtr powietrza to lekko pluje paliwem nie wiem czy to tak powinno być czy coś nie tak.

za dużo paliwa przy mocnym i pełnym otwarciu przepustnicy - dysza główna, poziom paliwa

poziom paliwa w komorze pływakowej ?

yhy

dobra dzięki , problem został rozwiązany faktycznie miał za dużo paliwa. Troche mu tam zmnieszyłem , dałem wyżej iglice , wyregulowałem gaźnik i wszystko jest jak powinno być. Jeszcze raz dzięki.