nie pobiera paliwa z baku

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis nie pobiera paliwa z baku

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe DAREK166 DAREK166 5 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Czybit
    Czybit
    Użytkownik

Jak zdejme wezyk i dmuchne to naleci paliwa do filtra paliwa, ale gdy krece z rozrusznika to nie bierze paliwa. Czy to wina elektrycznego ssania? Jak sprawdzic czy ssanie dziala lub dobrze dziala?

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Kolego – ja uporałem się wczoraj z identycznym problemem. Czy miałeś tak, że jechałeś i skuter Ci nagle gasł? Dmuchnąłeś w wężyk idący do filtra paliwa i wszystko na jakiś czas było ok, a później znów to samo? Ja rozebrałem wczoraj pół skutera żeby dostać się do baku. Na dnie było czyściutko. Wszystko niby ok ale paliwo raz leci, a raz nie. Filtr powinien być dobry, bo założyłem z miesiąc temu duży, samochodowy. Myślałem, że to syf w zbiorniku paliwa, że zapchany wężyk… Nie. To był zapchany filtr paliwa. Założyłem oryginalny, siatkowy i śmiga jak złe.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Czybit
    Czybit
    Użytkownik

nówka filtr paliwa, jak dmucham w ten wezyk co idzie od filtra do baku to slychac jak bulgota wiec napewno nic nie jest zapchane. Nigdy mi sie tak nie zdazylo jak tobie. Poprostu mi nie ciagnie paliwa do filtra, ssanie sie zepsulo czy cos innego?

Zdjęcie profilowe Im_Jurek
    Im_Jurek
    Użytkownik

zobacz czy jak zaciągniesz w wężyk podciśnieniowy ( ten z króćca ) to poleci paliwo ?

Jak nie poleci to zobacz filtr,
    a jak to nie pomoże to zobacz jeszcze wężyki obydwa
    na koniec kranik do wymiany

Kisiu1981
    Użytkownik

U mnie też jak dmuchałem to bulgotało w baku. Paliwo jednak nie leciało. Masz filtr papierowy? Oryginalny był siatkowy?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Czybit
    Czybit
    Użytkownik

Jurek, jak zaciagne to paliwo poleci. Kisiu chyba papierowy, oryginalny tez chyba byl papierowy. Jest tez taka mozliwosc ze zle zalozylem filtr paliwa i to przez to?

Kisiu1981
    Użytkownik

Może i tak. Choć i tak powinno lecieć. Kup najlepiej siatkowy. Może trochę mniej skutecznie filtruje ale za to nie ma akcji z nie dopływającym paliwem.

Zdjęcie profilowe 3dUaRd0
    3dUaRd0
    Użytkownik

Ej a zajrzałeś do kranika, ja na przykład miałem zatkany, i musiałem go przeczyścić.

Romet Router WS 50 – 2,67 na 100km
    Przez 3 lata przejechane 5000km :d
    Zdjęcie profilowe 3dUaRd0
    3dUaRd0
    Użytkownik

Romet Router WS 50 – 2,67 na 100km
    Przez 3 lata przejechane 5000km :d
    Zdjęcie profilowe Czybit
    Czybit
    Użytkownik

Kisiu w tym tez powinno plynac normalnie, nie jest zapchany wiec powinno isc. A gdzie w 4t jest kranik? I czym go przeczyscic, przedmuchac tylko? I kolega mi mowil ze gdzies paproch mogl wleciec i to dlatego nie idzie i zeby gaznik przedmuchac. Co o tym myslicie?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie