Nie pobiera paliwa derbi gp1

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #656044
    Mangekyo
    Uczestnik
    • 1
    • 4Postów:

    Mam pewien problem otóż skuter stał około roku i teraz gdy chciałem odpalić nic się nie dzieję wyczyściłem gaźnik założyłem nowy kranik podciśnieniowy i nowy filtr powietrza jak dmuchne w wężyk to paliwo leci. Pomóżcie mi go uruchomić będę bardzo wdzięczny

    #656045
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Świeca mokra po kręceniu,kopaniu?

    #656048
    Mangekyo
    Uczestnik
    • 1
    • 4Postów:

    Sucha

    #656052
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Coś źle podłączyłeś musi paliwo iść a w podciśnienie się nie dmucha tylko zaciąga jak papierosem wtedy ma lecieć spróbój napełnić gaźnik strzykawką opadowo

    #656055
    Mangekyo
    Uczestnik
    • 1
    • 4Postów:

    Nic się nie dzieję podłączone wszystko jest tak jak było

    #656057
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    1 otwierasz wlew paliwa i sprawdzasz czy napowietrzanie zbiornika (dziurka w korku najcześciej) jest drożna
    2 sprawdasz czy kranik podciśnieniowy działa jak trzeba czyli czy kiedy zasysasz powietrze tą rurka od podciśnienia to tymi od paliwa przepuszcza paliwo
    3 patrzysz czy filtr paliwa ci glonami nie pozarastał i czy jest drożny

    jak to wszystko jest ok to albo nie masz podciśnienia na węzyku bo masz np nieszczelny dolot i zasysa sobie skądś albo masz zwalony zawór iglicowy w gaźniku – np zawieszony na górze pływak lub przyschnieta iglica na jakichś brudach z paliwa – zastało sie.

    zapal go na samostarcie i może “przessie” sie przez gaźnik ale pozostaje ryzyko że wciąż bedzie sie zacinac lub dawka paliwa nie bedzie prawidłowa. wiec lepiej gaźnik otworzyć i zobaczyć.

    #656061
    Mangekyo
    Uczestnik
    • 1
    • 4Postów:

    Jutro zerknę dzisiaj nie dam rady ale filtr i kranik jest nowy a gaźnik był czyszczony

    #656062
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    słuchaj – tu nie ma cudów. Albo coś nie działa albo coś źle podłączyłeś/poskładałes

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button