Nie odpala duży problem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Nie odpala duży problem

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #214062 Odpowiedź

Anonimowy

Dzisiaj założyłem nowy cylinder malossi 70ccm. Złożyłem wszystko dokładnie i starannie, ale gdy kopnąłem parę razy kopniak to nagle usłyszałem strzał z tłumika, kopka się zaciela i nie chciał odpalić. Odkręciłem świecę, przekręciłem wał parę razy a tu dym spod cylindra, tak jakby nie odprowadzał dymu tak jak należy… Co może być problemem? Dodam że wał kręci się leciutko nic nie obciera dopiero jak założe świecę to się tak dzieje.

#214063 Odpowiedź

Anonimowy

może źle założyłeś pierścień/ie?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #214064 Odpowiedź

Anonimowy

Jak to źle, pierścieni nie da się źle założyć, nie w tym cylindrze bynajmniej. Zapięły się w zamkach na 100% Podejrzewam magneto, lub iskrownik, może daje iskrę w złym momencie?

Problem rozwiązany, temat do zamknięcia/usunięcia.

#214065 Odpowiedź

Anonimowy

To pochwal się dla potomnych co było problemem.

#214066 Odpowiedź

Anonimowy

pewnie nie miał benzyny w gaźniku i jak pare minut pokopał to wkońcu odpalił.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Nie odpala duży problem
Informacje o Tobie: