Nie odpala 50 4T Skuter

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Ujma
    Uczestnik

Witam od 7 dni probuje odpalic mój skuter. W niedziele z rana nie chciał palic a jak odpalił na ful manecie to po puszczemiu gasł na wolnych obrotach.Po zrobieniu 20km wruciłem a po 2h nie chciał palić dodam że ma kompresje i dobrom mieszanke i iskre bo świeca nowa tyle że sucha a powina być chyba mokra wyczysciłem wężyki i filtr paliwa i nic to samo zrobiłem z filtrem powietsza i gazinikiem .Kręci jak szalony ale nic z tego PROSZE O POMOC.

Wombat
    Moderator

ma kompresje ale jaką? podciśnienia szczelne? paliwo do gaźnika leci?
    tą iskre to widziałes że ma czy zakładasz że ma? przerwa na świecy wyregulowana? zawory wyregulowane? ssanie działa?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Ujma
    Uczestnik

Świeca nowa iskre sprawdzałem kolega sprawdzał mi kompresje i mówił że w porządku.Ale kolega mówił że z kopa odpali a ja mam urwanego więc zamówiłem nowego i bende robił mama nadzeje że noe na marne mimo to że kopa już dawno mialem zrobic.

Wombat
    Moderator

a czym kolega sprawdzał kompresje? palcem? kapciem? siusiakiem?
    a może manometrem – takim ze skalą?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button