! Forum Skutery nie odpala 2t

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe agentmb agentmb 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe krzysiek2120205
    krzysiek2120205
    Użytkownik

witam. nie odpalał mi skuter 2 suwowy więc przeczysciłem gaznik a i to nic nie dało. co jeszcze mogę zrobić .

Zdjęcie profilowe Kail
    Kail
    Użytkownik

sprawdź kompresję w cylindrze, jaki model skutera, to też ważne. Google -> Dane techniczne [twój skuter] i sprawdzasz sprężanie.
    Np. sprężanie 7.5:1 czyli 7.5 bara na 1 cylinder… Chyba tak sie to tłumaczy, nie wiem mechanikiem nie jestem, tylko budowlańcem 😉
    Jeśli coś źle napisałem, przepraszam i liczę na poprawę.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

Iskra jest? Paliwo dochodzi do silnika? No i oczywiście, jak wspomniał kolega wcześniej, warto sprawdzić ciśnienie w cylindrze.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie