Nie moge sobie poradzić ze skuterem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Koloc
    Użytkownik
    • 2
    • 6Postów:

witam,bo mam takiego problema mam skuter SUZUKI KATANA AY50 rocznik 97r, mianowicie sytuacja wyglada tak ze jak zapale to chodzi mi skuter tylko ze jak rusze i chce jechac to zalewa mi się gaźnik dostaje za duzo benzyny z baku i co to moze byc za przyczyna jak zrobic zeby normalnie dozowalo sie paliwo z baku do gaźnika ?

Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19
    • 593Postów:

wyreguluj gaznik sprawdz czy nie łapie lewego powietrza

klekocix
    Użytkownik
    • 54
    • 485Postów:

Koloc napisał:

witam,bo mam takiego problema mam skuter SUZUKI KATANA AY50 rocznik 97r, mianowicie sytuacja wyglada tak ze jak zapale to chodzi mi skuter tylko ze jak rusze i chce jechac to zalewa mi się gaźnik dostaje za duzo benzyny z baku i co to moze byc za przyczyna jak zrobic zeby normalnie dozowalo sie paliwo z baku do gaźnika ?

Prosimy o jakieś dodatkowe informacje naprowadzające.

Czy stało się to nagle? Czy od jakiegoś czasu?

Czy skuter jest tuningowany czy seryjny?

Koloc
    Użytkownik
    • 2
    • 6Postów:

jeszcze jakies porady propozycje ??

Koloc
    Użytkownik
    • 2
    • 6Postów:

skuter jest seryjny, a to sie stalo od jakiegos czasu na poczatku zaczoł mi przerywac raz miał moc a raz gasnoł nawet przy całej odkreconej manetce i pierw bylo tak ze paliwo nie dochodzilo do gaźnika a teraz zrobila sie odwrotna sytuacja ze znowu paliwo dochodzi do gaźnika ale aż za duzo dozuje sie tego paliwa bo aż zalewa mi gaźnik i niewiem co z tym zrobić;(

radek1232
    Użytkownik
    • 2
    • 12Postów:

Odpowiedz na pytania kolegi wyżej, to będzie nam łatwiej stwierdzić przyczynę.

EDIT: Przepraszam, nie widziałem tej wiadomości, robiliśmy wiadomość równo, tyle, że ty prędzej skończyłeś 🙂

Koloc
    Użytkownik
    • 2
    • 6Postów:

juz odpowiedziałem !!

Koloc
    Użytkownik
    • 2
    • 6Postów:

pomozecie mi chłopaki ??

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button