Nie mam podciśnienia

dziś go złożyłem (głowica,tłok,cylinder itd.) i nie mam podciśnienia i jak przytkam gaźnik to nie czuje jak go paliwo zalewa ale czuje jak zaciąga powietrze

Dziś złożyłeś, ale nie wiemy co. Czego oczekujesz? Masz serwisówkę do swojego pojazdu? Składałeś silnik zgodnie ze sztuką, czy na sztukę? Producent cylindra i głowicy? Pomiar ciśnienia sprężania?

składałem bez książeczki bo nie mam

I w czym jest problem? Poskładałeś i nie pali? Gdzie chcesz czuć to paliwo? Jak próbujesz odpalić to świeca jest sucha, czy mokra? Jaka przerwa między elektrodami świecy zapłonowej? Jest iskra? Masz miernik ciśnienia sprężania? Jakie pokazuje ciśnienie przy próbie rozruchu? Czy pierścienie tłokowe założyłeś odpowiednio, czyli zamki co 120 stopni? Czy docierałeś zawory? Czy regulowałeś luzy zaworowe? Czy rozrząd jest ustawiony prawidłowo? Przede wszystkim - CO TO ZA SPRZĘT?

Jeżeli chcesz, żeby ktokolwiek chociaż spróbował coś zgadnąć albo podpowiedzieć to opisz dokładnie co się dzieje, jak to jest poskładane i na jakich podzespołach. Daj linki do tego co kupiłeś, albo chociaż podaj producenta.

Kymco agility 50 2t dziś rano odpalił musiałem dać mu pół manetki by miał wolne obroty i gdy zeszedł mi poniżej zgasł i pokopałem z 10min i nic świece odkręciłem jest mokra (nazwa świecy Ns E8RTC) iskrę mam nie wykonam pomiaru ciśnienia bo nie mam tego użądzenia a z tymi pierścieniami napisy do dołu