Nie mam podciśnienia

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Nie mam podciśnienia

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szybki Szybki 2 tygodnie temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Szybki
    Szybki
    Użytkownik

dziś go złożyłem (głowica,tłok,cylinder itd.) i nie mam podciśnienia i jak przytkam gaźnik to nie czuje jak go paliwo zalewa ale czuje jak zaciąga powietrze

Zdjęcie profilowe LuK444Sz
    LuK444Sz
    Użytkownik

Dziś złożyłeś, ale nie wiemy co. Czego oczekujesz? Masz serwisówkę do swojego pojazdu? Składałeś silnik zgodnie ze sztuką, czy na sztukę? Producent cylindra i głowicy? Pomiar ciśnienia sprężania?

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Szybki
    Szybki
    Użytkownik

składałem bez książeczki bo nie mam

Zdjęcie profilowe LuK444Sz
    LuK444Sz
    Użytkownik

I w czym jest problem? Poskładałeś i nie pali? Gdzie chcesz czuć to paliwo? Jak próbujesz odpalić to świeca jest sucha, czy mokra? Jaka przerwa między elektrodami świecy zapłonowej? Jest iskra? Masz miernik ciśnienia sprężania? Jakie pokazuje ciśnienie przy próbie rozruchu? Czy pierścienie tłokowe założyłeś odpowiednio, czyli zamki co 120 stopni? Czy docierałeś zawory? Czy regulowałeś luzy zaworowe? Czy rozrząd jest ustawiony prawidłowo? Przede wszystkim – CO TO ZA SPRZĘT?

Jeżeli chcesz, żeby ktokolwiek chociaż spróbował coś zgadnąć albo podpowiedzieć to opisz dokładnie co się dzieje, jak to jest poskładane i na jakich podzespołach. Daj linki do tego co kupiłeś, albo chociaż podaj producenta.

Zdjęcie profilowe Szybki
    Szybki
    Użytkownik

Kymco agility 50 2t dziś rano odpalił musiałem dać mu pół manetki by miał wolne obroty i gdy zeszedł mi poniżej zgasł i pokopałem z 10min i nic świece odkręciłem jest mokra (nazwa świecy Ns E8RTC) iskrę mam nie wykonam pomiaru ciśnienia bo nie mam tego użądzenia a z tymi pierścieniami napisy do dołu

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie