Nie mam jak odpalić

Witam. Mam problem, ponieważ ostatnio odkręciłem nóżke i jak zakłądałem to ten bolczyk wszedł mi lekko do środka i nie mam jak przykręcić kopki, a tej klapy nie moge odkręcic. Rozrusznik nie trybii a jak podłączyłem pod samochód i jak zakręciłem to wydawało mi się jakby ten bolczyk od nóżki przeszkadał tam w środku i ocierał o coś taki dźwięk był. Co robić ?!!!!!!!! pomóżcie, sezon się zaczyna, a ja bez skuterka :(((((

Niestety bez zdejmowania kapy się nie obejdzie na tym bolczyku przed kopką powinien być pierścień segera zabezpieczający przed wpadnięciem do środka. Rozbierz cały mechanizm przy okazji nasmaruj, Sprawdź też bendix

W takim przypadku to tylko ściągnięcie pokrywy przekładni Ci pozostaje.

Ps. co podłączałeś pod samochód ? Akumulator z samochodu do skutera ?

Tylko jest problej bo tej klapy nie mogę za chiny odkręcić ;/
Tak podłączałem akumulator z samochodu pod akumulator ze skutera.
Co robić z tą klapą ?;/ Ciąć śróby ?

a czemu nie możesz odkręcić ? Dobry klucz wszystko odkręci. Ewentualnie psiknij jakimś WD40. Jak potniesz śruby to będzie jeszcze więcej roboty, bo będziesz i tak musiał resztki wykręcić.

psikałem i nic tylko się śruby ścirają.:(

No to weź zwykłego szweda (klucz do rur) i odkręć - musi się odkręcić, nie ma innej opcji.

tak to jest jak się marketowe nasadki używa
najszybciej będzie jak rozwiercisz łeb śruby a resztę po zdjęciu pokrywy szczypcami wykręcisz