Nie ma wolnych obrotów.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #210631 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Elo

Tak jak pisałem inny temat o dużym spalaniu to niektórzy sugerowali że to z powody braku wolnych obrotów (wtedy nie miałem śruby od obr) , niedawno zakupiłem śrubę której brakowało zamontowałem i …

Zero reakcji skutera na kręcenie śrubą od obrotów , według mnie gaźnik jest dobrze wyregulowany , pali bez problemu nie dławi się nic , nieraz tylko na zimnym reaguje jakby miał za dużo powietrza ale na ciepłym jest dobrze , cały układ raczej szczelny (raczej nie mam lewego powietrza) , co może być powodem zero reakcji na ruchy śrubą od obrotów ?

Pozdrawiam , i z góry dzięki za pomocne odpowiedzi 😀

#210632 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Po I – sprawdź, czy iglica odpowiednio działa (może źle złożyłeś – najprawdopodobniej).

Po II – sprawdź, czy ssanie odpowiednio działa (nie wiem jak wysokie masz te obroty).

Po III –

kamil102 napisał:

układ raczej szczelny

– to ma być na 100% szczelne, a nie raczej!

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#210633 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

jeżeli to 4 sów i masz cały czas wysokie obroty to moze być tez dysza wolnych obrotów ale chyba o fokusa chodzi no to sprawdź gaźnik wyczyść wyreguluj dobrze 🙂

#210634 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

jacob555, iglica jest dobrze założona tylko że jest ustawiona wysoko (spóbuje wtedy ustawić niżej) , ssanie ręczne- więc działa , układ szczelny:p

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Nie ma wolnych obrotów.
Twoje informacje:

Back to top button