Nie ma siły ruszyć i jechać

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #665605
    kalde
    Uczestnik
    • 1
    • 4Postów:

    Witam.
    Piszę z takim pytaniem gdyż kupiłem nie dawno skuter 50 jeździłem na nim z 2 dni a na trzeci dzień gdy jechałem przez miasto zatrzymałem się na światłach, gdy światła się zmieniły skuter mi zgasł, jak go odpaliłem to nie miał i nie ma siły wg się ruszyć. Czyli odpalam go i nie pojadę, a na stopkach jak się doda gaz to wydaje się że ma moc taką jaką powinien mieć.

    #665640
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    za mało informacji. nowy? stary?
    do kręcenia kołem w powietrzu to on prawie wcale nie potrzebuje mocy wiec tym sie nie sugeruj

    #665671
    kalde
    Uczestnik
    • 1
    • 4Postów:

    jest to Ventus modo bd50qt-14 z 2008r.
    i chodzi mi o takie cos ze jak siedze na nim i chce pojechac to z miejsca sie nie rusze. dzwiek jest wtedy taki wyciszony jak by (nw jak to opisac) i taki klekot slychac też.

    nie znam sie na motoryzacji wiec przepraszam jak czegos nie potrafie wytłumaczyc lub zle idzie mnie zrozumieć

    #665672
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    to odstawiaj sprzęta do kogoś kto sie zna – szybciej, taniej. skoro sie na tym nie znasz to nie masz i narzędzi i nikłe szanse na naprawe tego.

    #665673
    kalde
    Uczestnik
    • 1
    • 4Postów:

    myślałem właśnie nad tym ale wolałem najpierw poszukać informacji czym by mogło być to spowodowane lub co jest z nim nie tak itp.

    #665674
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    to może być spowodowane zużyciem, stanem cylindra, zaworów, szczelnością dolotu, regulacją gaźnika i kilkoma innymi rzeczami – co i tak nie ma tu znaczenia bo nie sprawdzisz tych rzeczy

    #665684
    kalde
    Uczestnik
    • 1
    • 4Postów:

    Dzięki wielkie za pomoc 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button