Nie ma kostki do alarmu

Witam Mam motorower router bassa rozebrałem już pół motoroweru cały przód i przy akumulatorze też i kostki brak mam kostke - alarm na 8 pinów czy jest szansa że ona gdzies jest czy może jej nie być. rok prod 2012 zakup tesco 2013 1490

Kostki raczej nie bedzie, ale kupując alarm masz dodatkowe okablowanie dzięki któremu możesz podłączyć alarm.

skuterowe24 napisał:

Kostki raczej nie bedzie, ale kupując alarm masz dodatkowe okablowanie dzięki któremu możesz podłączyć alarm.

sprawdziłeś, że tak wszystko wiesz?
Kostka na 8 pinów jest przy kostce na stacyjkę. Zdejmij przedni nos, i zobaczysz gumowy woreczek w nim są dwie kostki - na alarm 8 pinowa zaślepiona zwrotką, i na stacyjkę 5 pinów.

Akurat mam alarm bez okablowania liczyłem że bedzie wtyczka."Jak zdejme przedni nos mam woreczek gumowy z 2 kostkami racja ale nie ma tam 8 pinowej zaślepionej niestety

jest wtyczka na milion % bo te skutery mają taką samą instalację, nawet nie ma takiej opcji aby nie było.

Dokładne foty:






Dzięki za odpowiedź, nie wiem czy dobrze Cię rozumiem ale to jest przy stacyjce w tej gumowej torebce?? Chodzi mi o precyzyjną lokalizację

Jeszcze raz to dziś rozbiorę, z tyłu lub przy akumulatorze rozumiem nie szukać

tak. W tej gumowej torebce. Z przodu czaszy. Z tyłu nic nie ma. Wszystko pokazane na zdjęciach

Niestety kostki nie ma w tym woreczku jest tylko kostka do stacyjki 6 pinowa drugiej nie ma wcale. Niestety zostałem z alarmem

Bardzo dziwna sprawa. Jeżeli jest to router bassa 2012, to on musi mieć tą kostkę bo on ma taką samą instalacje elektryczne jak mój toros f16. Znam nawet ludzi, którzy zainstalowali do tej bassy alarm przez podłączenie kostki. Poszukaj jeszcze w przedniej lampie, za woreczkiem, za ramą w czaszy. Gdzieś na pewno jest ta kostka 8 z 9 aktywnych pinów zaślepiona zwrotką taką jak u mnie widziałeś.
Patrz nawet tu jest:
http://www.youtube.com/watch?v=NescARmaTLw

Rozebrany przód cały plus prawy tył gdzie sa kable nie sadze żeby była za lampą tylnia - poprostu nie ma. w instrukcji mam 2 schematty router bassa i router bassa II jeden z nich nie ma kości w schemiacie chyba tekiego kupiłem ale sam nie wierze bo wizualnie jak Twój z filmiku

ale juz trzeci raz nie rozkręcam - chodziło mi o AC jako fabryczne ale cóż nie będzie stał pod blokiem

Ale jak masz taka bassę kolego to napisz coś więcej ile tym przejechałes jak to docierać kiedy wymieniac pierwszy olej . Moja ma 3 dni i 40 km przebiegu. Coś zdarza jej się gasnać na wolnych obrotach na światłach muszę przygazowac nie wiem czy sam regulowac czy jechać do serwisu