Nie ma kostki do alarmu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Nie ma kostki do alarmu

Tagi: 

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pperlik pperlik 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe pperlik
    pperlik
    Użytkownik

Witam Mam motorower router bassa rozebrałem już pół motoroweru cały przód i przy akumulatorze też i kostki brak mam kostke – alarm na 8 pinów czy jest szansa że ona gdzies jest czy może jej nie być. rok prod 2012 zakup tesco 2013 1490

Zdjęcie profilowe skuterowe24
    skuterowe24
    Użytkownik

Kostki raczej nie bedzie, ale kupując alarm masz dodatkowe okablowanie dzięki któremu możesz podłączyć alarm.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

skuterowe24 napisał:

Kostki raczej nie bedzie, ale kupując alarm masz dodatkowe okablowanie dzięki któremu możesz podłączyć alarm.

sprawdziłeś, że tak wszystko wiesz?
    Kostka na 8 pinów jest przy kostce na stacyjkę. Zdejmij przedni nos, i zobaczysz gumowy woreczek w nim są dwie kostki – na alarm 8 pinowa zaślepiona zwrotką, i na stacyjkę 5 pinów.

pperlik
    Użytkownik

Akurat mam alarm bez okablowania liczyłem że bedzie wtyczka.”Jak zdejme przedni nos mam woreczek gumowy z 2 kostkami racja ale nie ma tam 8 pinowej zaślepionej niestety

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

jest wtyczka na milion % bo te skutery mają taką samą instalację, nawet nie ma takiej opcji aby nie było.

Dokładne foty:

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    pperlik
    Użytkownik

Dzięki za odpowiedź, nie wiem czy dobrze Cię rozumiem ale to jest przy stacyjce w tej gumowej torebce?? Chodzi mi o precyzyjną lokalizację

pperlik
    Użytkownik

Jeszcze raz to dziś rozbiorę, z tyłu lub przy akumulatorze rozumiem nie szukać

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

tak. W tej gumowej torebce. Z przodu czaszy. Z tyłu nic nie ma. Wszystko pokazane na zdjęciach

pperlik
    Użytkownik

Niestety kostki nie ma w tym woreczku jest tylko kostka do stacyjki 6 pinowa drugiej nie ma wcale. Niestety zostałem z alarmem

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Bardzo dziwna sprawa. Jeżeli jest to router bassa 2012, to on musi mieć tą kostkę bo on ma taką samą instalacje elektryczne jak mój toros f16. Znam nawet ludzi, którzy zainstalowali do tej bassy alarm przez podłączenie kostki. Poszukaj jeszcze w przedniej lampie, za woreczkiem, za ramą w czaszy. Gdzieś na pewno jest ta kostka 8 z 9 aktywnych pinów zaślepiona zwrotką taką jak u mnie widziałeś.
    Patrz nawet tu jest:
    http://www.youtube.com/watch?v=NescARmaTLw

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie