NIe działa

Witam mam chiński skuter firmy romet seryjna 50 4t nic w nim nie było wymieniane od nowości
, mam z nim taki problem że po odpaleniu i dodania gazu traci moc na początku myślałem zawory ale jednak nie . Co mam robić POMOCY!!!!!

to może gaźnik?

Właśnie chyba nie bo czyściłem go dziś :(

chyba że jest uszkodzony. poza tym chyba może być jeszcze kilka powodów

Mniej więcej jakich ??

przytkany wydech, moduł, zapłon, zawory (choć niby ustawiałeś), zużycie, regulator napięcia i wariujące napięcie. To wszystko zależy jak wygląda to tracenie mocy.. itd Ale że nic nie napisałeś więcej to sobie można pozgadywać.

No jak go odpalę to chodzi cały czas , jak już mu dodam gazu to gaśnie i tak cały czas

ale to już w pierwszym zdaniu napisałeś.
gaśnie nagle czy przygasa.. itd. jak jest z odpalenie od razu potem, jaki to silnik, w jakim stanie, dłubane coś.. itd
najbardziej mnie wnerwia ciągnięcie za język.
Przecież to w twoim interesie to cię wysil troszke do cholery i dostarcz ludziom jakiś danych do tego zgadywania.

Gaśnie nagle to jest seryjna 50 nic nie było przy nim robione od x miesięcy wymieniałem w nim tylko dyszę powietrza bo zgubiłem , tylko tyle koledzy mi mówią że zatarty , ale chyba nie bo ma kompresję , i sprawdziłem właśnie świecę i to chyba też może być tego przyczyna bo nie ma iskry i ma taki czarnawy kolor

dysze powietrza czyli którą?

Tą po lewej stornie gaźnika na zewnątrz

to chyba iglica nie dysza