Nie działa starter el.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Nie działa starter el.

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe RamboAD RamboAD 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #133155 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe grz
    grz
    Użytkownik

witam w moim skuterze nie dziala starter elektryczny , wogole nie ma zadnej reakcji jak naciskam przycisk , dotykalem miernikiem do rozrusznika i nie ma napięcia , prosze o pomoc

zlom ciagle sie psuje
    #133161 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ziomek1
    ziomek1
    Użytkownik

przekaźnik!

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #133173 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe grz
    grz
    Użytkownik

ale ja nie wiem jak ten przekaźnik wygląda i nie wiem gdzie sie on znajduje

zlom ciagle sie psuje
    #133180 Odpowiedź
    ziomek1
    Użytkownik

kabel+kostka+część ten kabel co masz odpięty to od przekaźnika jest

#133304 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe grz
    grz
    Użytkownik

mam pytanie czy to http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ee5375c83d6c521.html jest przekaźnik ? do tego idzie kabelek z rozrusznika , jeśli to jest przekaźnik to jak go wyjąć ?

zlom ciagle sie psuje

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #133312 Odpowiedź
    ziomek1
    Użytkownik

nwm czy to jest to, powinien tak wyglądać http://motor-x.pl/przekaznik-rozusznika,p.html

#133343 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe RamboAD
    RamboAD
    Użytkownik

idac po kablu dojdziesz do przekaznika, mozesz tylko sprawdzic czy przychodzi napiecie z przycisku startera bo tego typu przekazniki sa nierozbieralne wiec tylko wymiana ale jak przychodzi napiecie wiec powinienes miec po nacisnieciu dwa plusy w kostce, plus staly i plus z przycisku.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Nie działa starter el.
Informacje o Tobie: