Nie działa ssanie automatyczne 4T

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Nie działa ssanie automatyczne 4T

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Po ostatnim serwisie nie dziala mi ssanie automatyczne. Jako, że rostaliśmy się raczej burzliwie nie mam tam po co wracać. Pamiętam, że wczesniej pod maska były 2 rezystory. Teraz ich nie ma, wiszą jakieś kabelki a ssanie nie działa. W związku z tym mam prośbę. Może komuś by się chciało sprawdźić jak jest podłączone ssanie i jakie są napięcia na jego przewodach, gdy ssanie jest aktywne i nie aktywne. Mój skuter to Romet 767 a schemat z instrukcji kompletnie nie pasuje. Ja nie jestem w stanie sam dojść jak to było podłączone i będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam, PC

Anonimowy

Siema, jak kumpel do mnie wpadnie swoim bzykiem to zobacze, ale nie obiecuje bo sezon się skonczył i on rzadko jezdzi

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

A serwis robiłeś w ASO? Jeśli tak to zrób awanture, że popsuli i niech ci naprawią…

Anonimowy

Nikikin napisał:

A serwis robiłeś w ASO? Jeśli tak to zrób awanture, że popsuli i niech ci naprawią…

Awanturę to zrobiłem wcześniej a za bardzo dbam o swoje bezpieczeństwo, żeby tam wracać. Poza tym to co nazywasz ASO chyba na jesień zwinęło żagle. A, że właśnie mamy jesień i trochę chłodniej to skuter zaczął gorzej odpalać. Doszedłem do tego, że nie działa ssanie. PC

Anonimowy

pch napisał:

Pamiętam, że wczesniej pod maska były 2 rezystory. Teraz ich nie ma, wiszą jakieś kabelki a ssanie nie działa.

Czyli oni cię „pozbawili” (ładnie mówiąc) tych rezystorów :/ ❓

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie