Nie chce odpalić Keeway Ry6.

Witam, mam problem z moim skuterem. A mianowicie skuter nie chce mi odpalić, dziś rano pojechałem na mecz i normalnie wszystko. Wcześniej również normalnie, dopiero po meczu gdy chciałem go odpalić, to odpalił lecz gdy dałem mu gaz to zgasł.. jak to mówią "ja mu gaz, a on zgasł". Dobra mniejsza, no i za trzecim razem gdy mi się tak stało to odpaliłem i powoli mu gaz dałem. Po chwili bez problemu odjechałem, wróciłem do domu. Tata pojechał nim, bez problemu odpalił i nie wrócił. Po prostu zgasł mu i nie chciał odpalić, ani z startera, ani z elektryki.
Nie wiem co mu jest..taki problem miałem już kiedyś, lecz skuter stał kilka dni w garażu i potem nie chciał odpalić, dałem wtedy do mechanika i naprawił, gościu powiedział, że przeczyścił filter i wymienił oleje. Wziął wtedy w ujj..kasy, więc nie za bardzo ciągnie mnie do tego by dać znowu temu typowi. Może wy będziecie wiedzieć co jest nie tak z moim skuterem i opiszecie mniej więcej jak go zrobić. Z góry dziękuje.

Przeczyściłem świece i nagle odpala, ale nadal mnie zastanawia o co chodzi, że świeca się jebła?