Nie chce odpalić Keeway Ry6.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Nie chce odpalić Keeway Ry6.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Mateusz Mikołajczyk 7 lata temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #144550 Odpowiedź

  Mateusz Mikołajczyk
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Witam, mam problem z moim skuterem. A mianowicie skuter nie chce mi odpalić, dziś rano pojechałem na mecz i normalnie wszystko. Wcześniej również normalnie, dopiero po meczu gdy chciałem go odpalić, to odpalił lecz gdy dałem mu gaz to zgasł.. jak to mówią „ja mu gaz, a on zgasł”. Dobra mniejsza, no i za trzecim razem gdy mi się tak stało to odpaliłem i powoli mu gaz dałem. Po chwili bez problemu odjechałem, wróciłem do domu. Tata pojechał nim, bez problemu odpalił i nie wrócił. Po prostu zgasł mu i nie chciał odpalić, ani z startera, ani z elektryki.
  Nie wiem co mu jest..taki problem miałem już kiedyś, lecz skuter stał kilka dni w garażu i potem nie chciał odpalić, dałem wtedy do mechanika i naprawił, gościu powiedział, że przeczyścił filter i wymienił oleje. Wziął wtedy w ujj..kasy, więc nie za bardzo ciągnie mnie do tego by dać znowu temu typowi. Może wy będziecie wiedzieć co jest nie tak z moim skuterem i opiszecie mniej więcej jak go zrobić. Z góry dziękuje.

  #144554 Odpowiedź

  Mateusz Mikołajczyk
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Przeczyściłem świece i nagle odpala, ale nadal mnie zastanawia o co chodzi, że świeca się jebła?

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Nie chce odpalić Keeway Ry6.
Informacje o Tobie: