Nie chce odpalić

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #650053 Reply
    Kubaaaaa
    Uczestnik
    • 14

Cześć. Posiadam motorower z silnikiem 139 fmb w którym jakieś 2 miesiące temu została wymieniona pompa oleju, łancuszek rozrządu, cylinder, głowica 72, świeca, gaznik. Od tamtej wymiany nic sie niedziało. Jezdzilem cały czas na dobrym oleju. Teraz ciężko jest go odpalić. Trzeba z 40 razy kopnąć aby załapał. Zawory są ustaione. Ssący 07 wydechowy 010. Co moze być przyczyną ze nie chce odpalać?

#650060 Reply
    donwulkano
    Uczestnik
    • 2

Paliwo do świecy dochodzi? Gaźnik wyregulowany? Zobacz czy nie zalewa świecy.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#650285 Reply
    Ancymonek86
    Uczestnik
    • 2

Cześć posiadam motorower malaguti f10 i mam kłopot jak chce to odpalić to muszę ściągać obudowę i zatykac otwór od filtra powietrza by zapalił ale to i tak to nic nie daje bo przyjadę się kawałek zgadza ten wystygnie i znów to samo mu się dzieje A do tego świece zalewa gaźnik mam wyregulowany jak ta usterkę naprawić pomożecie?

#650286 Reply
    Ancymonek86
    Uczestnik
    • 2

Cześć posiadam motorower malaguti f10 i mam kłopot jak chce to odpalić to muszę ściągać obudowę i zatykac otwór od filtra powietrza by zapalił ale to i tak to nic nie daje bo przejade się kawałek zgasze ten wystygnie i znów to samo mu się dzieje
    do tego świece zalewa gaźnik mam wyregulowany jak ta usterkę naprawić pomożecie

#650300 Reply
    TiG3R999
    Uczestnik
    • 22

Ancymonek86 jeśli to 2t sprawdź zawór membranowy najczęściej powoda zalewania jeśli nie to to napewno coś z gaźnikiem

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Nie chce odpalić
Twoje informacje:

Back to top button