Neos zabezpieczenie na tarcze hamulcową

Cześć, nabyłem nowego Neosa (czekam na dostarczenie) i chcę zainwestować w dobre zabezpieczenie na tarcze. No i tu jest drobny problem bo nie wiem jaka grubość trzpienia w blokadzie będzie odpowiednia, tak żeby dało się założyć blokadę na tarcze. Jeśli ktoś może pomóc w temacie to proszę o odpowiedzi. Chciałbym mieć zabezpieczenie jak tylko dostanę skuter.

Na każdej tarczy hamulcowej są oprócz okrągłych otworów dodatkowe wycięcia. Więc praktyczna każda blokada podejdzie Ci pod Twoją tarczę, niezależnie od grubości trzpienia.
Ja polecam blokadę z alarmem firmy Oxford:
http://allegro.pl/oxford-screamer-blokada-tarczy-ham-z-alarmem-prom-i3300887751.html
Używam takiej od dłuższego czasu i jestem bardzo z niej zadowolony.

Standardowe blokady mają 5.5 mm.

No właśnie się zastanawiam czy każda się nada. Zakładając, że będzie miał tę samą jak w katalogu:

Kupiłęm Oxford Quartz, rozwiązanie bez alarmu, ale wg. testów "Motocykla" dobre. Sama blokada sprawia wrażenie bardzo solidnej i masywnej. Dodatkowo mam łańcuch abus granit city czy jakoś tak, przepłąciłem, na pewno nie jest wart swojej ceny, żałuję, że nie kupiłęm oxforda. W garażu dodatkowo jestem na etapie montowania kotwy również oxforda.