neos do stuntu – co robić?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) neos do stuntu – co robić?

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Jestem tu nowy więc Witam wszystkich bardzo serdecznie:) w garażu mam quada 250 i stoi trochę nie używana yamaha neo’s, skuterek był kiedyś jeżdżony ale go zatarłem lecz naprawiłem i od tamtego czasu jest bardzo mało jeżdżony, ponieważ ledwie wyciągnie 60 a mocy to już prawie nie ma 👿 bardzo lubię stunt :mrgreen: i chciałbym do tego przeznaczyć mój skuterek;p stad moje pytanie co w nim wymienić na jakie części firma itp. kasę to tak mam około 2-3 tysi. (nie chce komentarzy to sprzedaj tego i dołóż te 2- 3 tysiące i kup roxa lub cos innego chce neosa stuningować i koniec . 😆 ) widziałem ostatnio zestaw stage6 wał cylinder wydech itp. za 1499??? co proponujecie żeby w nim zrobić żeby miał tego kopa do stuntu:)??

Anonimowy

chcesz jeździc nim na kole tak ??

to ma propozytcje , ÆWICZ

żaden tuning ci nie pomoże , skoro jest taki mega zamulony to znaczy że coś jest nie tak , bo smiało na seryjnym neosię można jeździc na kole , napraw go i katuj , to jedyne rady jakie możemy ci udzielić , w tuning mozesz zacząc się bawić jak ogarniesz go w serii , i wieksza moc przydaje się to jebitnie szybkich gum przeskoków itp a do tego ci jescze daleko

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.

Anonimowy

ale ja umiem na kole jeździć wcześniej jeździłem ale teraz już jest za słaby więc chce mu zmienić tłumnik i sprzęgło i co tam jeszcze jest, tylko nie wiem na jakie.

Anonimowy

wydech leo zx / next-r itp

sprzegło bezsensu ruszać

wario malossi multivar

i jezeli chcesz cyl

to tez malossi sport

a gaźnik najlepiej 17 i to smiało starczy

Anonimowy

Hubertlis65 napisał:

ale teraz już jest za słaby więc chce mu zmienić tłumnik i sprzęgło i co tam jeszcze jest, tylko nie wiem na jakie.

Skoro teraz jest już za słaby to znaczy, że coś jest zepsute i nie lepiej to naprawić i śmigać na kole na serii ?
    Chyba, że chodzi Ci o to, że dla Ciebie jest za słaby po prostu.

Z tego co mi się kojarzy to pod stunt najepiej tylko cylinder i gaźnik wymienić na jakiegoś sporta i 17,5. Tak mi się tylko zdaje :p

Edit:

O MUJ BORZE !!! 3000 POST ! 😛

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Jest to zapewne AC..

Po 1. Jeżeli wyciąga 60km/h to na 100% jest coś zużyte:
    Wario
    Pasek
    Kompresja ..

a tak to do stuntu MOIM zdaniem lepszy jest ZX.. ciągnie od dołu konkretnie : ) .. Przydał by się gaźniczek 17,5 mm .. dużo poprawia przy serii, również chłodzenie wew.

Ale jednak, spróbuj zrobić to co masz.. może uda coś Ci się wykombinować 🙂

Anonimowy

kondzio94 napisał:

a tak to do stuntu MOIM zdaniem lepszy jest ZX.. ciągnie od dołu konkretnie : ) .. Przydał by się gaźniczek 17,5 mm .. dużo poprawia przy serii, również chłodzenie wew.

najbardzije do dołu ciagnie seria , im mocniejszy wydech tym wyżej ciagnie , dlatego jak ogarniesznazwykłym wydechu możesz se kupić sporta , bo i tak nie ma żadnego problemu żeby wrzucic go na koło a za to masz moc na wyższych obrotach i da się trzsakc szybsze gumy

Anonimowy

najbardzije do dołu ciagnie seria

Dobrze gada , polać mu. Do stuntu jak na poczatek to wydechu najlepiej nie ruszać

Anonimowy

no jakiś sport 70ccm i seria komin i latanie gibanie sliczne ;P MIalem yasuni r u siebie to do powerow super bo można bylo z 60 wyrwac na kolo ale nie oto w tym wszystkim chodzi 😉

Anonimowy

Ja mym dał tak:
    -Wario Malossi multivar
    -Pasek jakiś wzmocniony np. Stage6 (nie kevlar!)
    -Dzwon Stage6 WC
    -Gaźnik 17,5
    -Cyl Malossi Sport 70
    i jeśli masz kase to:
    -wydech Polini FR3 (ciągnie od dołu) ale najlepiej było by zostać przy serii
    -GasBox Malossi

Ale żeby zrobić to tanio i żeby gibało ładnie to:
    -Cyl Malossi Multivar
    -Wario Malossi multivar
    -Pasek wzmocniony
    -Gaźnik 17,5
    i ładnie to wyregulować 😉

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie