! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Neos By Kogud

Ten temat zawiera 27 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Przy mechanice nie kombinowałem (jedynie sprzęgło sportowe), bo uważam, że to nie trzyma się wiecznie (a minarelli tak xd) a oprócz tego trzeba trochę sary wyłożyć,

Nigdy mnie nie zawiodl!.

Przy optyce pobawilem się trochę z czacha, polakierowalem, zrobiłem blachy na podłogę, scooter audio i zlozylem błotnik od roxa, zastanawialem się nad wygładzeniem nadkola, ale zrezygnowałem bo strasznie chlapie, a to nie jest bzyk do jazdy po garażu…

Anonimowy

kogud napisał:

bo uważam, że to nie trzyma się wiecznie (a minarelli tak xd)

Neos jakbyś nie wiedział ma akurat silnik minarelli.
    Poza tym dodaj zdjęcia bo temat znów poleci do kosza…

Anonimowy

Mafioz napisał:

kogud napisał:

bo uważam, że to nie trzyma się wiecznie (a minarelli tak xd)

Neos jakbyś nie wiedział ma akurat silnik minarelli.
    Poza tym dodaj zdjęcia bo temat znów poleci do kosza…

właśnie dlatego napisalem, ze nic w nim nie zmienialem bo to jest minarelli nie do zniszczenia xd wczytaj się uważniej…

Trzeba było postawić przecinek zamiast nawiasu to by zrozumialsze było, ale już czaje o co ci chodziło ;P/Mafioz

Czytaj
    REKLAMA

PRZESIĄDŹ SIĘ NA MIEJSKĄ 125!

Odbierz pakiet akcesoriów o wartości 400 zł i ruszaj w miasto.

Anonimowy

Mafioz, jemu chodziło o tuningowany silnik 😛 😉

Gdyby nie to Roxowskie wloty powietrza(tylko jakieś inne), to fajna maszina 😀 Widać, ze się przyłożyłeś do pracy, bo równo porobiłeś 😉

Anonimowy

no powiedz z jakiego bzyka masz ladniejsze wloty na czache? xd

Anonimowy

od Sr ! 🙂

Anonimowy

Z głowy … Po co zwalać >_< Nie lepiej samemu wymyśleć ?

Anonimowy

moim zdaniem od srki by nie pasowalo, nie podobaja mi się…

Rudy takie wloty wycięte plasko wyglądaja, nie sa w 3d, rozumiesz o co mi chodzić? xd

Anonimowy

kogud napisał:

Rudy takie wloty wycięte plasko wyglądaja, nie sa w 3d, rozumiesz o co mi chodzić? xd

No taaak…
    Płaskie ale własne 😀

Anonimowy

Ja ogólnie nie uznaje ostatnio przeszczepów. Koła, silnik kierownica itd ok, ale wloty od razu światła od innych skuterów to dla mnie przegięcie jest.
    Ktoś ma np. gilere runner i robi w niej roxowe wloty… to tak jakby wyruchać dziewice, skuter traci to coś wtedy. Gilera to gilera i robić z niej roxa czy SR to jest taka profanacja.
    Nie i koniec, gilera czy inny skuter ma swoją markę, styl i upodabnianie takiego skutera do innego to jest rzecz najgorsza w tuningu optycznym. Kiedyś mi się takie coś podobało, ale ostatnio w moim guście duużo się pozmieniało i nie uznaje takich coustomów zbytnio. Jak robić to samemu a wloty 3D to jest trochę więcej roboty, ale się da bez problemu takie zrobić używając własnego szablonu.
    A jak ktoś do keewaya wsadza roxowe wloty to już w ogóle, robić z gówna markowy skuter to patologia wręcz.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie