Neony pod stacyjke

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Neony pod stacyjke

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

A wiec tak wiem, ze było pełno tematów co do podłączenia neonów.Ale nie było zadnego jak podłaczyc neony pod stacyjke. Chodzi mi o to, zeby można było je właczyc topiero wtedy jak przekrece kluczyk, a nie ze prosto pod aku i moze sobie podejsc ktos i właczyc jak zostawie gdzieś sqta. Chodzi mi o takie cos jak np., klakson jak się przekreci kluczyk to trąbi a jak mam wyłączoby to nie. Wie ktos jak to zrobić???

Anonimowy

po pierwsze odpusc se nełony bo to WT ale jeżeli tak bardzo chcesz to mogę ci powiedziec ze to duzo roboty , ale mozesz srubowac pokombinowac z tym klaksonem bo albo + albo – jest podłączony pod stacyjkę wiec mozesz się podpiąc ale nie wiem czy to bezpieczne

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Idzie zrobić, tylko musisz np. podpiąć się pod obieg podświetlenia zegarów robiąc także obieg i podpiąć przełącznik. Dużo z tym zabawy, ale jeżeli masz w sobie determinację i nie zniechęcasz się tym, że będzie to WT, to działaj 🙂

Anonimowy

moim zdaniem nie będzie to WT neony bede miał na razie tylko w czaszy i pod spodem później zmieńie i załoze pod spód katode 😀 . Ale co do tego klaksonu to bym moze go odłaczył i bod te kable bym podłaczył sobie własnie neony. A klakson prosto pod aku, bo przecież nikt nie będzie mi trabił 😛

Anonimowy

pod czachą akurat mi się podoba ale pod spodem to WT jak nic

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

A jak by podpiąć to przed włącznikiem świateł ❓

Jak masz zapłon wyłączony, to nie masz tam prądu, a jak przekręcisz kluczyk, to w zależności od skuta masz, albo nie – sprawdź, czy możesz włączyć światła bez odpalania skuta, ale z przekręconym kluczykiem.

Jak odpalisz skuta to już na 100% w każdym skucie masz tam prąd 😉

Anonimowy

Masz sr w średnie budzie z silnikiem minarelliż? To ci mogę powiedzieć na 99,9% jak to podpiąć. Minus z neona dajesz np. pod klemę minusową do aku a kabel plusowy podpinasz pod kostkę wychodzącą ze stacyjki a kolor jest zielony z czerwonym paskiem, wiem bo z takiego schematu robiłem elektrykę u siebie. Jak jeszcze czegoś nie wiem to pisz.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie