Nawigacjia

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

wie ktoś jak wymienić mapę i skąd ściągnąć mapę do tomtom’a one 3rd edition??

Bo kupiłem nawigacje i mapa jest niezbyt aktualna i chce wymienić 🙂

Anonim
    Gość

Jaką masz mapę? Oryginalnaż Jezeli tak, to powinno się dać zarejestrować na ich firmowej stronie i zaktualizować, np. ja mam MapaMap i po rejestracji u nich mam wspaniałą aktualną mapę 😎 😛

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

Za nielegalne mapy możesz pójść siędzieć nawet 😀 😀 takie nasze głupie prawo hehe
    Ale jak już chcesz to na torrentach myślę że by się coś znalazło 🙂

Anonim
    Gość

Albo na rapidshare.com poszukaj, na forach typu peb.pl

Anonim
    Gość

Jak ma dobry legal, to po co nielegalne ma ściągać? Chyba, że jest inaczej.

Anonim
    Gość

bo chodzi o to ze nie wiem czy słyszeliście o autostradzie A1?? No więc właśnie ona jest już blisko rok a jej na mapie nie ma 😛 niestety.

Anonim
    Gość

weź siwy_fact napisz, co to za mapa, jak jakaś sensowna, to na pewno jest darmowa aktualizacja 😉

Anonim
    Gość

skąd mam wiedzieć jaka tam jest mama jest to oryginalna seryjne instalowana na tych nawigacjach mama 🙂

Anonim
    Gość

Sprawdziłem na stronie producenta i lipa straszna. Za up grade trzeba zapłacić $49 😯 Szukaj jakiejś na torrentach, czy gdzieś 😉

Anonim
    Gość

a mam pytanie
    czy do garmina można wgrać mapę z google ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button