! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Nawigacja GPS

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witajcie,

Poszukuje nawigacji gps możliwie najtańszej najlepiej z automapą albo z możliwością wgrania takowej.. Podawajcie modele konkretne gdy z a tym za bardzo się nie znam:D

Pozdrawiam

Anonimowy

TomTom ONE v3

, i mogę ci coś powiedzieć z autopsji a nie kolega kolegi ma 🙂

prosta w obsłudze jak nokia 3310, ogólnie tomtom produkuje , jedne z najszybszej ,,myślących GPS’ów na rynku , jak pomylisz zakręć , to nową trasę masz w ok 2-3 sek

cena w wersji europejskiej ok 380 zł
    wiem że nie pokazuje , UK , bo albo kupuje się wersje na UK albo na resztę europy , ja mama wersje UK, w każdym bądź razie , jaką wersje byś nie miał , to możesz podpiąć GPS do kompa i wgrać inne mapy albo ciągnąć z SD , gdyż jest slot na kartę SD

szereg rożnych języków

dotykowy ekran oczywiście , ładowanie również na gniazdo zapalniczki ,( to chyba standart w każdym GPS) oraz , normalnie pod kontakt

wadą jest trzymająca chyba tylko poł godziny czy godzinę bateria

EDIT:

ma takie bajery jak ulubione, dom, czy rożne rodzaje speakerów

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

mój ojciec ma taką i właśnie jest z niej zadowolony ale ja bym wolał coś na większym wyświetlaczu i coś z windowsem bo mi się wydaje że automapa żeby mogła chodzić to właśnie jego potrzebuje..

Anonimowy

Anonimowy

Bierz MIO ! . jest super, to palmtop ale z możliwością wgrania mapy : ) mam identycznego 😀 Wifi też fajna sprawa w nim 😀

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

ja chce nawi a nie jakieś palmtopy!!

Anonimowy

Chcesz dobrą navi, to kup to: http://www.allegro.pl/item1031604477_navia_nv33_odblokowana_nowa_atlas500mhz_gwar24mce.html

Nie płacisz nic za nazwę, a masz sprzęt porządny, wytrzymały, z dobrymi warunakim teechnicznymi pod inne mapy(nowsze) i bateria nie padnie ci po paru minutach, tylko będzie trzymać ok 2-3h 😉

Anonimowy

Ja poleci ci larka, sam użytkuje ją ponad pół roku albo i więcej i jestem zadowolony, koszt ok 200zł, windows więc automapa śmiga aż miło sam mam wgraną całą europę. Jedyny minus to że na „zimnym starcie” trochę długo łapie satelity (ok minuty) ale nie wymagajmy cudów w tej cenie. Sam użytkuje lark 43.1 ale jak miałbym kupować nową to pewnie 50.1 z 5″ ekranem ale tą kupiłem okazyjnie i nie wybrzydzam.

Anonimowy

MIO to głównie GPS bo ta firma zajmuje się nawigowaniem 🙂 tyle że ma troszkę inny wyświetlacz i lepszego windowsa wgranego niż kostkowe nawigację (ogolnie więcej obsłuży). Dla mnie gdybym miał wybór to wolał bym znacznie „palmtopa” niż nawigację która w zasadzie nic innego nie zdziała(Jeszcze może być tak że trza będzie ją odblokować by zobaczyć tego windowsa)

Anonimowy

JacoPL, mi do niczego innego nie potrzebna nawi od reszty zadań mam laptopa, z larkiem miałem do czynienia tylko że z słabym modelem to procek mnie załamał wydajnością…

Poza tym jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie