Naprawa opony bez dętkowej

Witam wszystkich mam problem potrzebuję waszej pomocy mam przebitą oponę bezdętkową chcę ją naprawić we własnym zakresie czyli zestawem tak zwanym sznurkowym czy ktoś z was miał z tym do czynienia proszę o opinię i jaką ma ten sposób działania na stałe czy tym chwilowe proszę pomożecie ?

raczej na stałe. to normalna metoda naprawy.

Jak to skuter, bike, motong to kup nowego ^flaka^. Powaga. Nie kombinuj. I jest finał. * Zakapciowane Tir-Asy naprawiają sznurem (jest to możliwe, nawet czasem konieczne ze względów np. ekonomicznych). * Łatki na klej i inne pierdoły typu ^grzybki^ odpuść. Szkoda czasu i atłasu. Oszczędzaj, ale mądrze. https://www.oponeo.pl/artykul/budowa-i-oznaczenia-opon-motocyklowych

moje ziomki pociskały po torze poznań lub 150+ po autostradach na oponach naprawianych sznurem butylowym i dało to radę. Też byli przerażeni jak im gość zaczynał “jakimś sznurkiem” naprawiać opone w ich sportowej furze.

Kluczowa jest “fachowość reki” która to robi. Jak co to robi wulkanizator co naprawiał takich opon 1500 i robi solidnie to jest inaczej a inaczej jak sie na tym kole sam uczysz i robisz to pierwszy raz - to wtedy bym taką naprawe traktował jako doraźną na dojechanie do najbliższego wulkanizatora.