naprawa koła

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #52815
  west
  Użytkownik
  • Postów: 30

  Czy ktoś wie czy można samodzielnie zdjąć oponę z aluminiowej felgi 10 cali?

  #52825
  SkuterowyManiakF16
  Uczestnik
  • Postów: 69

  Można ale trzeba ostrożnie i tą łyżką taką, ale polecam ci jechać do wulkanizatora lepiej.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #52849
  Kapuchon
  Użytkownik
  • Postów: 2 689

  Podjedź lepiej do wulkanizatora a Ci za groszowe sprawy zdejmie oponę z felgi bez narażenia jej na ewentualne uszkodzenia przez samodzielne zdejmowanie. Niestety bez sprzętu jaki wulkanizatorzy mają do dyspozycji ciężko ściągnąć taką oponę bez jej uszkodzenia.

  #53013
  statorable
  Uczestnik
  • Postów: 226

  A co sądzicie o zapasowym kole w „sprayu”? Koszt może nie zachęca, ale na trasie może uratować sytuację.

  #53018
  arekde
  Uczestnik
  • Postów: 55

  Mam podobne rozwiązanie, tylko że nie w sprayu ale w postaci sznurka nasiąkniętego klejem. Nazywa się to Heavy Duty Tire Repair Kit. Musiałem to kupić po tym jak 3 razy w ciągu tygodnia opona wracała z naprawy po klejeniu (serwis opon) i za każdym razem powolutku uciekało powietrze w miejscu łaty. A teraz mam spokój od pół roku, więc się sprawdziło wyśmienicie. Oczywiście na dziury po śrubie 10mm nie pomoże, ale na takie po śrubie 2mm jest idealne. No i po sklejeniu trzeba dopompować powietrze. A po sprayu nie trzeba pompować, ale jak dojedziesz do domu to trzeba zdjąć oponę z felgi, dokładnie wyczyścić po tej piance (niektóre ciężko się czyszczą) i dopiero wtedy można łatać.

  #53164
  west
  Użytkownik
  • Postów: 30

  Mam już przerobiony temat. Namęczyłem się w domu, znalazłem dziurę przykleiłem łatkę a powietrze jak uciekało tak ucieka. Odkręciłem koło pojechałem do wulkanizatora a on bez zdejmowania opony zakleił dziurę i kazał sobie 10 złotych. Zobaczymy jak długo wytrzyma. Powiedział mi że do chińskiej opony to łatka nie złapie, a jakbym miał dziurę w bocznej części opony to nie da się naprawić wcale.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button