Naprawa iskrownika_

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Keeway Naprawa iskrownika_

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe madi madi 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Witam was po miesiącu czasu dokładnie wczoraj odebrałem mojego skuterka z naprawy, wszystko ładnie pięknie zrobiłem 50km i co ? zgasl -.- Brak iskry, szukam gdzie leży błąd okazało się, iskrownik jest uszkodzony ma przytarte druciki.. Musiał wpaść jakiś kamyczek, więc teraz pytanko czy jest możliwość naprawy tego? tzn jakoś zlutować czy coś aby to na razie działało z 3 dni? :/

.. Bez polskich znak’o’w .
    Zdjęcie profilowe luk
    luk
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    DooOminO
    Użytkownik

Motor akurat u kolegi jest bo mówił, że może coś z tym zrobi, mogę dokładniej opisać, z iskrownika wystaje jeden drucik i bodajże 10 jest przytartcyh

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

DooOminO napisał:

Motor akurat u kolegi jest bo mówił, że może coś z tym zrobi, mogę dokładniej opisać, z iskrownika wystaje jeden drucik i bodajże 10 jest przytartcyh

Sokro motorek dałeś do zrobienia koledze, to pewnie zrobi. Jeśli nie zrobi, to zrób sam; nałóż na przerwany drucik kawałek izolacji termokurczliwej i zlutuj przewód. Pozostałe druciki możesz naprawić w ten sam sposób, ale najpierw musiałbyś przeciąć je w miejscu przetarcia izolacji, lub jeśli jest miejsce zaizoluj taśmą scota 😉

DooOminO
    Użytkownik

Mówił, że może coś zrobi ale nie wie czy da rade, druga sprawa ciekawe jak mam zlaczyc ten drucik jak jest on wielkości włosa.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

w przewodzie jest więcej takich drucików, najlepiej je zlutować i potem zaizolować porządnie.

Router WS 50 2013
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie