MT 125 zębatki z 14/48 na 14/40

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 MT 125 zębatki z 14/48 na 14/40

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Jakub Termi Krzemiński
    Użytkownik

Witam! Przychodzę z zapytaniem by zasięgnąć wiedzy bardziej obeznanych osób w temacie a mianowicie
    Zakupiłem yamahe MT 125 chciałbym seryjne zębatki 14-48. Zakładając na tył 40 a przód pozostawiając bez zmian czyli 14 jakiego efektu mogę się spodziewać ? Co mogę zrobić by było jeszcze lepiej ? Chodzi mi głowie o prędkość
    Dziękuje z góry
    Lewa

• Ten temat został zmodyfikowany3 miesiące, 3 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    • Ten temat został zmodyfikowany3 miesiące, 3 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a co sie dzieje w rowerze kiedy z tyłu zrzucasz na mniejsze kołko?

Natomiast nie sądze żeby 125 starczyło mocy na efektywne kręcenie takim przełożeniem na najwyższych biegach

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Jakub Termi Krzemiński
    Użytkownik

A mogę się spodziewać tych 140km/h np ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a czy w tej chwili dokręcasz sie na najwyższym biegu do odcięcia?
    Bo jeżeli nie – to na trudniejszym przełożeniu tym bardziej nie.

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 miesiące, 3 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 miesiące, 3 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat.
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie