Najprawdopodobniej zalewa honda cbr 125 z wersją na gazniku.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #301410
  Piotrek Koziatek
  Użytkownik
  • Postów: 8

  Witam.
  Jestem posiadaczem od niedawna hondy cbr125 z 2005r.
  Zakupiłem ten motocykl i chciałem go przygotować do sezonu no to zacząłem ściągać bak żeby dostać się do filtra powietrza.
  Przeczyściłem filter ( nie był wcale brudny) i złozyłem motocykl do kupy a tu nagle motor zalewa. Bo gdy zegnę wezyk od paliwa to motocykl po czasie wkręca się na obroty aż do momentu wypalenia paliwa z gaznika. Jakieś propozycje co to moze być ?

  #301412
  matiquad
  Uczestnik
  • Postów: 126

  ustaw dobrze gaźnik

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #301431
  Piotrek Koziatek
  Użytkownik
  • Postów: 8

  Czyszczenie gaźnika nie pomoglo. A regulacja niewiele pomaga tylko to ze albo pracuje na 1tys. Obrotów albo na 3tys. Zalezy czy wkrece, czy tez wkrece dawkę.

  #301432
  Piotrek Koziatek
  Użytkownik
  • Postów: 8

  Piotrek Kozi… napisał:

  Czyszczenie gaźnika nie pomoglo. A regulacja niewiele pomaga tylko to ze albo pracuje na 1tys. Obrotów albo na 3tys. Zalezy czy wkrece, czy tez wykrece dawkę.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button