Najlepszy skuter według was?

Jak sam tytuł wskazuje jaki jest najlepszy skuter/motorower (50ccm)
według was,co byście polecili,zaproponowali dla 13 latka? /do 6000 PLN(Nowy)/ 2 skuter w życiu.

Kymco Vitality / Agility - dobre i bezawaryjne sprzęty.

W tej cenie to najbardziej opłacalnym zakupem będzie któryś z modeli Kymco/Sym/Cpi. Zależy jaki typ skutera preferujesz, mniejszy/większy, oszczędny/sportowy itd.

Dzięki. Właśnie myślałem nad jednoosobową i coś sportowego i drapieżnego wyglądem ponieważ większego już mam Zippa Quantum R. ;p

Zasugerowałeś dla 13-latka, więc pewnie chodzi o coś bardziej sportowego. Osobiście wybrałbym Sym-a jet sport R lub lepiej SR. Topowa pięćdziesiątka od syma, najdroższy model (normalna cena coś ponad 7000), ale widziałem na allegro nowe z wyprzedaży sporo poniżej 5000.

A ja proponuję kupić najtańszy skuter za 1500 zł i 4500 zł przeznaczyć na tuning;-)

To ja polecam zapoznać się z Kymco Agility RS 50. We Wrocławiu do kupienia nawet za 4900 - > www.skutery.amicar.com.pl/pokaz_foto.php?&id=213

O Dzięki wielkie Zastanowię się jeszcze nad tym Sym/em i Kymco bardzo ciekawe maszynki w przystępnej cenie ;p

Pomyśl jeszcze nad Kymco Super 9 - chłodzony cieczą więc większa moc, a zimą możesz znaleźć za 6000 zł.

Yamaha Aerox ?

Super 9 dobry pomysł, jeśli uda się znaleźć w zakładanej cenie. Yamahy za 6 tys. nie uda się kupić nowej.

O rzeczywiście Bardzo fajny skuterek ta Yamaha ;p jeszcze wszystko przemyślę i dam znac co wybrałem ;d

lucek71 napisał:

Super 9 dobry pomysł, jeśli uda się znaleźć w zakładanej cenie. Yamahy za 6 tys. nie uda się kupić nowej.

Jak by poszukał to by znalazł.. Ale może też kupić używanego w idealnym stanie.

Niom używka w dobrym stanie też ujdzie ;p .

szyszu3 napisał:

lucek71 napisał:
Super 9 dobry pomysł, jeśli uda się znaleźć w zakładanej cenie. Yamahy za 6 tys. nie uda się kupić nowej.

Jak by poszukał to by znalazł.. Ale może też kupić używanego w idealnym stanie.

Jak ktoś znajdzie Yamahę NÓWKĘ za 6 tys. niech daje znać, biorę od ręki. Oczywiście żartuje, używkę naturalnie znajdzie, ale osobiście wolałbym chyba nowe Kymco Super 9.

nie ma to jak chińskie 4t:)

nikt tu chińskich 4t nie wymienia

;p

Po Waszych wpisach wnioskuje ze "KAZDY ZYD SWÓJ TOWAR CHWALI"
NAJLEPSZY JEST MÓJ!!!!

według mnie to yamaha aerox