Nagły Problem =/

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam! A więc krótko i na temat skuter przed tuningiem szedł mi max 90km/h a po tuningu mi idize max 85km/h i to przy wielkich obrotach wymieniłem w nim: -Wario -Sprzęgło -Dzwon -Wydech -GasBox -Sprężyna centralna też została wymieniona nie wiem jaka to firma ale jest czerwona.. A więc czego to ejst przyczyną???

Anonim
    Gość

zla regulacja. Spróbuj dać cięższe rolki, sprawdź też jak będzie się zachowywać na innych sprężynach

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Anonim
    Gość

Sprawdzaliśmy z kolegą i jednak nie =/ rolki nie jak cięższe się założyło to jeszcze gorzej było =/ a sprężyna hmm ma ona coś do v-max?

Anonim
    Gość

nie, ale niż też się reguluje 😛 blokade z tłumika ściągnąłeś może założyliście blokadę, która była dodana do wario najprawdopodobniej była czerwona 🙂

Anonim
    Gość

Blokada z wydechu była zdjęta sprężyna centralna była załączona nowa Czerwona TOp Racing (chyba) i na wario nei ma blokady..

Anonim
    Gość

Czerwona w niektórych to ~90% więc twarda do tego wkładają rolki ~3.4g.

Anonim
    Gość

nie nie to jets TOP RACING (chyba) czyli 22% albo trochę więcej..

Anonim
    Gość

A spróbuj załorzyć rolki takie jak miałeś przed tuningiem potem dobrze go wyreguluj jak to nie zadziala kup rolki testowe i sprubuj coś może z tą sprężynkę centalną

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button