Nagar w tłumiku? chińczyk 2T

Witam was drodzy skuterowcy.
Mam pytanie mianowicie, po ilu kilometrach tłumik potrafi się przytkać na tyle aż prędkość spadnie o kilka km/h ? Może ktoś czyścił wydech w swojej maszynce. obecnie skuter rozpędza się do 80km/h (wg licznika) kiedyś wskazówka wędrowała dalej poza skalę. obstawiam kilka przyczyn:
świeca,leciwy pasek wariatora albo właśnie zapchany tłumik. przebieg prawie 13000 nic nie było wymieniane do tej pory. Proszę o przedstawienie waszych sugestii na ten temat ;)

Sugestia do k nędzy czekasz aż ci się rozpadnie zrób mu porządny serwis po 13 tyś mu się należy. A i Kompresje sprawdź 13 tyś robi swoje

Co

Caldir napisał:

Sugestia do k nędzy czekasz aż ci się rozpadnie zrób mu porządny serwis po 13 tyś mu się należy. A i Kompresje sprawdź 13 tyś robi swoje

co ty pitolisz do k....nedzy haha pyta o tlumik a ty z remontem wyskakujesz klepe masz ?

Lukario napisał:

Witam was drodzy skuterowcy.
Mam pytanie mianowicie, po ilu kilometrach tłumik potrafi się przytkać na tyle aż prędkość spadnie o kilka km/h ? Może ktoś czyścił wydech w swojej maszynce. obecnie skuter rozpędza się do 80km/h (wg licznika) kiedyś wskazówka wędrowała dalej poza skalę. obstawiam kilka przyczyn:
świeca,leciwy pasek wariatora albo właśnie zapchany tłumik. przebieg prawie 13000 nic nie było wymieniane do tej pory. Proszę o przedstawienie waszych sugestii na ten temat ;)

ja powiem tak raczej cos wplywa na osiągi ja mam nabite sporo wiecej kilometrow i ostatnio postanowilem malować tlumik bo byl brzydki nasypalem do środka kreta takiego do czyszczenia rur zalalem woda i gitara v.max przed wynosil 78 po zabiegu 83 i więcej wiec cos to daje

kompresja jest dobra . cały skuter tak samo jest sprawny. dzięki peugeocik za konkretną odpowiedź spróbuje tego patentu napewno nie zaszkodzi a w przyszłości wymienie pasek i myślę że to rozwiąże mój mały problem

Proszę bardzo