Nagar w tłumiku? chińczyk 2T

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #154176 Reply
    Lukario
    Użytkownik

Witam was drodzy skuterowcy.
    Mam pytanie mianowicie, po ilu kilometrach tłumik potrafi się przytkać na tyle aż prędkość spadnie o kilka km/h ? Może ktoś czyścił wydech w swojej maszynce. obecnie skuter rozpędza się do 80km/h (wg licznika) kiedyś wskazówka wędrowała dalej poza skalę. obstawiam kilka przyczyn:
    świeca,leciwy pasek wariatora albo właśnie zapchany tłumik. przebieg prawie 13000 nic nie było wymieniane do tej pory. Proszę o przedstawienie waszych sugestii na ten temat 😉

#154183 Reply
    Caldir
    Użytkownik

Sugestia do k nędzy czekasz aż ci się rozpadnie zrób mu porządny serwis po 13 tyś mu się należy. A i Kompresje sprawdź 13 tyś robi swoje

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#154187 Reply
    pEuGeOcIK
    Użytkownik

Co

Caldir napisał:

Sugestia do k nędzy czekasz aż ci się rozpadnie zrób mu porządny serwis po 13 tyś mu się należy. A i Kompresje sprawdź 13 tyś robi swoje

co ty pitolisz do k….nedzy haha pyta o tlumik a ty z remontem wyskakujesz klepe masz ?

#154188 Reply
    pEuGeOcIK
    Użytkownik

Lukario napisał:

Witam was drodzy skuterowcy.
    Mam pytanie mianowicie, po ilu kilometrach tłumik potrafi się przytkać na tyle aż prędkość spadnie o kilka km/h ? Może ktoś czyścił wydech w swojej maszynce. obecnie skuter rozpędza się do 80km/h (wg licznika) kiedyś wskazówka wędrowała dalej poza skalę. obstawiam kilka przyczyn:
    świeca,leciwy pasek wariatora albo właśnie zapchany tłumik. przebieg prawie 13000 nic nie było wymieniane do tej pory. Proszę o przedstawienie waszych sugestii na ten temat 😉

ja powiem tak raczej cos wplywa na osiągi ja mam nabite sporo wiecej kilometrow i ostatnio postanowilem malować tlumik bo byl brzydki nasypalem do środka kreta takiego do czyszczenia rur zalalem woda i gitara v.max przed wynosil 78 po zabiegu 83 i więcej wiec cos to daje

#154214 Reply
    Lukario
    Użytkownik

kompresja jest dobra . cały skuter tak samo jest sprawny. dzięki peugeocik za konkretną odpowiedź spróbuje tego patentu napewno nie zaszkodzi a w przyszłości wymienie pasek i myślę że to rozwiąże mój mały problem

#154215 Reply
    pEuGeOcIK
    Użytkownik

Proszę bardzo

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Nagar w tłumiku? chińczyk 2T
Twoje informacje:

Back to top button