nadkole w piaggio typhoon

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

witam chciałbym zrobić nadkole w piaggio typhoon..robil to juz ktosąi jak by to wyglądalo..pozdrawiam

Anonim
    Gość
    REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

tak czytalem to ale mi chodzi o konkretne nadkole do piaggio typhoon..mam pytanko zamiast tektury można dac taką siatke aluminiową dokladnie ona nazywa się maskującaża jak nie to czy ta tektura ma zostac czy ją jakos wyjąc

Anonim
    Gość

Ona zostaje, jest szablonem, to wszystko smarujesz, jeśli dobrze to zrobisz (dobra proporcja żywicy itd) to będzie wyglądało jak plastik, tylko jak Ci lakiernik pomaluje;)

Anonim
    Gość

aha dzieki …mam jeszce jedno pytanko czy przednia czacha od piaggio nrg mc 2 będzie pasowala do typhoonaż? pozdrawiam

Anonim
    Gość

Napewno od piaggio NTT będzie bez przerobek pasowalo od mc2 tez powinna chodz nie jestem na 100% pewien… ZObacz w worklogach ktos takie cos juz robil…

Anonim
    Gość

a wiecie moze gdzie dostalbym taką czache oczywisscie uzywaną i wmiare tanią..na allegro nie ma,,pozdro

Anonim
    Gość

Hmm… nie szukaj samej czachy… Pisze np. NRG na części wchodzisz dzwonisz czy ma i wtedy wiesz

Anonim
    Gość

aha ok spoko..ale jak bede jusz mial samą czache do bym jeszcze musial pomyslec a takich swiatlach jak ma nrg albo ntt co nie? :-/

Anonim
    Gość

No wypadałoby jakieś światła zrobić

Anonim
    Gość

ok wiem juz na 100 % ze czacha od nrg pasuje do tph ale niewiem czy bede musial wymieniłeś plastik nad kolem bo chyba jest inny! pozdro i dzieki wszystkim za pomoc

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button