Nadkole gdzie kupic?

Witam wszystkich pomyslałem ze poprawie wygląd w moim routerze traffico xs50 .chcialem kupic do niego nadkole przedłuzke amortyzatorai tablice dac na kape paska .z przedłuzką nie mam problemu kupie to w kazdym sklepie skuterowym . ale z nadkolem nie było tak miło szukam juz 2 dni i nic prosze o szybka pomoc gdzie mogr to kupic o i jeszcze jedno pytanie jaka przedłuzke amortyzatora kupic 4 cm czy dłuszą

Nie wiem czy to prawda ale ponoć mogą policjanci mogą się przyczepić za rejestrację na obudowie przekładni.

Policja by sie doczepila jak bym nie mial podswietlenia ale ja mam ramke z podswietleniem tablica

xdamianxx napisał:

Witam wszystkich pomyslałem ze poprawie wygląd w moim routerze traffico xs50 .chcialem kupic do niego nadkole przedłuzke amortyzatorai tablice dac na kape paska .z przedłuzką nie mam problemu kupie to w kazdym sklepie skuterowym . ale z nadkolem nie było tak miło szukam juz 2 dni i nic prosze o szybka pomoc gdzie mogr to kupic o i jeszcze jedno pytanie jaka przedłuzke amortyzatora kupic 4 cm czy dłuszą

Żeby włożyć przedłużkę musisz usunąć stopkę centralną. Według mnie neony, nadkola, audio, przedłużki, kierownice bmx to wieś tuning.

Seria jest najpiękniejsza.

jaką przedłużke moge włozyc zeby mozna było go stawiac na stopke centralna?

Kapuchon napisał:

Seria jest najpiękniejsza.

ale mi sie znudzila

A po co Ci nadkole w skuterze? w samochodzie to wiadomo, żeby kamienie w blache nie waliły ale tu nie ma karoserii tylko rama i plastiki.

nadkole mi sie podoba kazdy ma swój gust .Nie chce sie kucic a z blachy bi mi naDKOLE WYSZŁO A DO CZEGO JE PRZYKRECIC

Jeżeli ciągle się męczysz z tym nadkolem, to lepiej je wykonaj tak żeby pasowało co do 5 mm potem skreć na wkręty ( najlepiej na pchiełki do profili )są małe i mało co je widać, ale musisz trochę tył dopasować

dzieki juz przykrecilem na blachowkrety tam gdzie byl przykrecony błotnik czyli do bocznych oplastików po 2 wkrety po stronie wyszło nawet nawet tablica dałem przy samej lampie zebym miał podswietłenie :P

Uff. Dobrze przynajmniej, że nie dałeś tablicy na przekładnie, bo to wygląda okropnie. Pod lampą duuuuużo lepiej.

P.S. Wrzuciłbyś jakieś fotki.

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Router/Traffico-XS/138998 luknij se to to mój skutr jak masz konto to zostaw komentarz :D