Nadkole gdzie kupic?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #66217 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4

Witam wszystkich pomyslałem ze poprawie wygląd w moim routerze traffico xs50 .chcialem kupic do niego nadkole przedłuzke amortyzatorai tablice dac na kape paska .z przedłuzką nie mam problemu kupie to w kazdym sklepie skuterowym . ale z nadkolem nie było tak miło szukam juz 2 dni i nic prosze o szybka pomoc gdzie mogr to kupic o i jeszcze jedno pytanie jaka przedłuzke amortyzatora kupic 4 cm czy dłuszą

#66218 Reply
    lop16
    Użytkownik
    • 44

Nie wiem czy to prawda ale ponoć mogą policjanci mogą się przyczepić za rejestrację na obudowie przekładni.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#66219 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4

Policja by sie doczepila jak bym nie mial podswietlenia ale ja mam ramke z podswietleniem tablica

#66221 Reply
    Jakub100001
    Użytkownik
    • 13

xdamianxx napisał:

Witam wszystkich pomyslałem ze poprawie wygląd w moim routerze traffico xs50 .chcialem kupic do niego nadkole przedłuzke amortyzatorai tablice dac na kape paska .z przedłuzką nie mam problemu kupie to w kazdym sklepie skuterowym . ale z nadkolem nie było tak miło szukam juz 2 dni i nic prosze o szybka pomoc gdzie mogr to kupic o i jeszcze jedno pytanie jaka przedłuzke amortyzatora kupic 4 cm czy dłuszą

Żeby włożyć przedłużkę musisz usunąć stopkę centralną. Według mnie neony, nadkola, audio, przedłużki, kierownice bmx to wieś tuning.

#66228 Reply
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18

Seria jest najpiękniejsza.

#66245 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4

jaką przedłużke moge włozyc zeby mozna było go stawiac na stopke centralna?

#66246 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4

Kapuchon napisał:

Seria jest najpiękniejsza.

ale mi sie znudzila

#66266 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

A po co Ci nadkole w skuterze? w samochodzie to wiadomo, żeby kamienie w blache nie waliły ale tu nie ma karoserii tylko rama i plastiki.

#66584 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4

nadkole mi sie podoba kazdy ma swój gust .Nie chce sie kucic a z blachy bi mi naDKOLE WYSZŁO A DO CZEGO JE PRZYKRECIC

#67824 Reply
    Im_Jurek
    Użytkownik
    • 4

Jeżeli ciągle się męczysz z tym nadkolem, to lepiej je wykonaj tak żeby pasowało co do 5 mm potem skreć na wkręty ( najlepiej na pchiełki do profili )są małe i mało co je widać, ale musisz trochę tył dopasować

#68036 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4

dzieki juz przykrecilem na blachowkrety tam gdzie byl przykrecony błotnik czyli do bocznych oplastików po 2 wkrety po stronie wyszło nawet nawet tablica dałem przy samej lampie zebym miał podswietłenie 😛

#68042 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35

Uff. Dobrze przynajmniej, że nie dałeś tablicy na przekładnie, bo to wygląda okropnie. Pod lampą duuuuużo lepiej.

P.S. Wrzuciłbyś jakieś fotki.

#68073 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Router/Traffico-XS/138998 luknij se to to mój skutr jak masz konto to zostaw komentarz 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Nadkole gdzie kupic?
Twoje informacje:

Back to top button