Nadkole do matrix’a

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Nadkole do matrix’a

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

tak jak ww temacie … prubuje od jakiegos czasu znalesc znajomemu nadkole do matrix’a i jakoś szaro to widzę… jakieś pomysły macie oprucz zrobienia samemu takiego ? :))

Anonimowy

Do matrixa z tego co się orientuje nie ma… Chyba ze od czegos innego byc dopasowal… Ale radze ci zrobić samemu trochę roboty jest ale będzie wyglądalo tak jak chcesz…

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

JacoPL napisał:

oprucz zrobienia samemu takiego ?

poszukaj na allegro jakiegoś kolesia co robi nadkola.

Anonimowy

na allegro powinno byc bo jak ostatnio szukalem części to widzialem nadkol w hu* 😉 . raczej jakieś będzie pasowalo. napisz wiadomość (pytanie do sprzedajacego) czy pasuje do innych modeli sqtów

Anonimowy

ja widziałem jak koles zrobił nadkole do matrixa z nadkola od roxa

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

JacoPL, nadkole mtkt pasuje kolega przystawił do matrixa to pasowało niewięcej nie jestem pewien do konca czy pasuje ale jak przystawil to niewięcej bylo podobne

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie