nadkole do kewwaya...

• This topic has 6 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 12 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

interesuje mnie czy dużo trzeba pszerabiać nadkole od aeroxa do keewaya matrixaż??? pomóżcie, warto kupić i pszerabiać??

Anonim
    Gość

Napewno trochę przerabiać mocowania trzeba będzie. Najlepiej sam zrób nadkole, z blachy albo z żywicy. Wtedy najładniej wyjdzie, bo bez przerabiania.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

właśnie do matrixa to kurde ciężko będzie zrobić nadkole bo dużo wystaje… sebabobo92, masz jakiś pomysł na nadkole?

Anonim
    Gość

na S&D jest piękne do aeroxa kumpel pszerabiał i zawaliście mu wyszło, podobnież dużo nie trzeba przerabiać, ale warto efekt murujący, mam też namiary na gościa ktury ma gotowe do matrixa jak coś to pisz na mejla to podam nr gg. 😆

Anonim
    Gość

no możesz podać gadu na PW, chodzi mi o wzór, on sam robił czy przerabiał?, a nadkole do roxa to chyba ze 150 zl kosztuje…. to bym wolał zrobić….

Anonim
    Gość

zrobić taniej trochę ale efekt będzie widoczny przy przerobionym z aeroxa a samemu jak zrobisz, on je przerabiał od aeroxa cena wysza ale efekt murujący, teraz drugi kolega tez ma zamiar do matrixa pszerabiać od aeroxa, ja też mysle nad przerubką bo pięknie wygląda, od focusa można też pewnie założyć.

Pracuj nad ortografią.

Anonim
    Gość

weź wrzuć jakaś fotkę nadkola na tym skucie :mrgreen:

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button