Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

przeglądajac oferty na allegro antkonołem się na nadkole do f12, co o tym sądzicei drogo 70 zł?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=610053749&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Anonimowy

hmm… czy ja wiem… jakbym ja chciał nadkole to zrobiłbym sam :}

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Anonimowy

Wg mnie cena dobra. Sam musisz wydać ok. 50zł na materiały, malowanie też trochę… Do tego dużo roboty. Cena 70zł jest jak najbardziej do przyjęcia.

Anonimowy

a jak myślicie z czego on to robić? 🙄 takim sposobem jak jest poradnik na forum

EDIT

Spytałem się gościa jest to zrobione z elastycznego plastiku, nie maluje ale je okleja

To nadal się opłacałą

Anonimowy

Spójrz na nie i se sam odpowiedz. Ja uważam, że tak.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

Ja też uważam że to jest bardzo tanio.

Anonimowy

A ja nie uważam, ze tanio. Z plexi samemu można sobie taniej zrobić, tylko trzeba ładnie wyciąć.

Anonimowy

a mam pytanie czy plexe można normalnie pomalować?? u lakiernika??

Anonimowy

czego nie to jest plastik wiec normlanie podklad na plastik i kolejne czynnosci pod lakier…

a cena, w sumie jak bym mial kupowac do swojej to bym za 70zł kupił, trzeba się pobawic trochę zeby pomalowac.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie