na wakacje jednośladem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny

czesc 🙂
    Muszę się pochwalić w zeszłym roku pojechałam do i z Chorwacji – to była moja pierwsza tak daleka wyprawa motorkiem 🙂
    Dokąd was jednoślady poniosły?

Michalk001
    Uczestnik

Najdalej z pod Warszawy prawie pod Piłę – 330km w jedną stronę na 50cm. Powrót po 5 dniach, oczywiście bez awarii. Gratuluję wyprawy.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Nieaktywny

Mi się cały czas marzy taka podróż 🙂

Wombat
    Moderator

a mi sie marzy żeby ludziki od umieszczania linków pozycjonujących z damskimi nickami lub adresami email nie dopisywały z dupy postów do tego wątku tylko po to żeby sobie zrobić „dorobek postowy” a potem edytowac swoje posty umieszczając w nim linki.
    Kolejny temat i Marta27 oraz monika812… paniom w tym sezonie jakas klapka przeskoczyła na podróże jednośladem…
    http://www.jednoslad.pl/forums/topic/honda-przez-swiat/

Anonim
    Nieaktywny

Ja najdalej do Czech się wybrałem. Niestety skuter nie pozwala na zbyt dalekie podróże.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Temat ‘na wakacje jednośladem’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.
Back to top button