Na start Aerox ?

Witam chcę kupić sobie pierwszy skuter Yamahę Aerox'a i nie wiem czy to dobry pomysł mam 13 lat jeździłem Zipp quantum 4t i Router Metro city nie wiem czy na start aerox Używany albo macie jakiś pomysł na nowy skuter do 3500.

Chciałem jeszcze dodać że zastanawiałem się nad krosem mieszkam w płońsku małe miasto i nie wiem czy kross to dobry wybór Derbi Senda DRD 50

moim zdaniem aerox to motor do jazdy na jednym kole a ty raczej chyba nie bedziesz jezdził kup sobie coś leszego jak mówiłes o crossie :d

Też był brał crossa bo aerox jest raczej do szpanu :D. A po 2 znudzi ci sie skuter po jakimś czasie, a biegi nie :D. Ale słyszałem że derbi to złom że ledwo sie toczy. Ja bym brał yamahe, suzuki, honde cos z tych rzeczy

A jakiego krosa polecacie

może rieju

crossy to chyba honda najlepsze jak dla mnie jezdziłem crossem hondy ale sprzedałem bo miał za duża pojemnośc jak na karte motorowerowa

autorowi chodzi raczej o enduro

HM-Honda to już profesjonalny sprzęt zawodniczy, nic konkretnego za małe pieniądze się nie znajdzie

senda to dobry sprzęt, wielki minus to rama i wahacz z "gównolitu" nie wytrzymuje ostrzejszego traktowania.
bardziej polecam coś z am6, apka, rieju, peugeot

Ze skuterów polecam Aeroxa. Jeśli nie chcesz wyrywać na jedno koło to polecam ci yamaha neos 4t. Szybka, zwinna, wygodna,(prawie) niezawodna i jeśli weźmiesz 4 suwa będzie mało palił.

Za 3500zł dostaniesz yamahe dt w świetnym stanie ;)