NA GORĄCO: Krótki test spodni motocylowych TTH Arapaho

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) NA GORĄCO: Krótki test spodni motocylowych TTH Arapaho

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Będąc szczęśliwym posiadaczem tych spodni pozwoliłem sobie na napisanie i zamiećszczenie tego tematu na forum Jednoślad.pl

Spodnie te wyglądają, jak normalne spodnie, ale nie są to normalne spodnie. To są nienormalne spodnie! 😛

A teraz na serio:

Są to spodnie motocyklowe przeznaczone do codziennego użytkowania, dające jakiś poziom bezpieczeństwa(póki nie przyłożysz, to się nie dowiesz :P).

Spodnie posiadają wstawki z materiału zwanego Kevlar w newralgicznych miejscach, czyli na tyłku i kolanach. Z racji doświadczenia w szlifowaniu doszedełem do wniosku, że takie rozwiązanie będzie najlepsze, ponieważ podczas wypadku praktycznie tylko te części poniżej pasa są narażone na kontakt z podłożem(stopy też, ale tam chronią skórzane buty). Kevlar jest zaszyty w specjlanej poszewce, aby nie drażnił skóry.
    Poza wstawkami kewlarowymi za ochronę odpowiadają wymienne ochraniacze piankowe na stawach kolanowych i biodrach. Ochraniacze kolanowe są na tyle długie, że w połączeniu z wysokimi butami piszczele są w pełni chronione. Biodra są bardzo dobrze chronione poprzez dużą powierzchnię ochraniaczy i oczywiście kewlar. Ani kolanowe, ani biodrowe nie utrudniają jazdy, dopasowują się i są na swoim miejscu.
    Spodnie nie posiadają podpinki… ale nie problem założyć sobie w chłodniejsze dni bieliznę termoaktywną, która umożliwia jazdę z chłodne dni.
    Spodnie nie gwarantują żadnej ochrony przed deszczem… ale komu chce się jeździć w deszczł 😛
    Do okoła spodni w pasię jest zostawiona wolna przestrzeń, aby mó przyszyć tam suwak, by spiąć spodnie z kurtką.
    Gdy załozymy kurtkę, nie mamy problemu z sięgnięciem do kieszeni, ponieważ zostały one umiejscowione nieco niżej.
    Kieszenie, jest ich siędem:
    – 4. z przodu
    – 2 z tyłu
    – jedna transportowa po lewej stronie.
    Kolorystyka:
    Niektórych denerwuje, mi się podoba 🙂 Wściekła, idelana do jazdy i głupawki w miejskim gąszczu 😀
    Dla kogo mogą nadawać się owe spodnie?
    Dla ludzi nie lubiących nudnej, jednolitej kolorystyki, lubiących dzikie skakanie po miejskich ulicach, jak i dla ludzi lubiących zabawę w terenie.
    Na koniec trochę zdjęć prezentujących owe spodnie.

Wybór należy do was.

Anonimowy

Jaka cena ?
    Mi się właśnie bardzo podobają te spodnie 😉

EDIT:

http://www.bikepics.com/members/stefii/07rs125/
    O tu macie, koleś ma bardzo podobne spodnie ..

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież

Anonimowy

Ile kosztówały?

Cena śmiećszna… 159zł + przesyłka 😀

Identyczne widziałem w sklepie motocyklowym w Wawie za 440zł… 😯

Więc jak łatwo policzyć mam ok 260zł w kieszeni 🙂

Anonimowy

Dywersant jakie masz zgrabne nóżki 😀 xD Test dobry!

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie