Muuuł po załorzeniu noweg króćca

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Muuuł po załorzeniu noweg króćca

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema, kilka dni temu załorzyłem nowy króciec do swojego piaggio zip, zauwarzyłem że teraz skuter w ogóle nie ma siły w porównaniu z tamtym, rególowałem róznymi sposobami gaźnik. dale dysze 85 bo była 79 i lipa. Co to morze być??? aha jeszcze dodam ze jak silnik jest rozgrzany i jest przejechane np z 10km to na kroćcu jest tak jak by woda i jest zimny a tak chyba nie powinno byc??

Anonimowy

a dokręciłeś dobrze? dałeś jakąś nową uszczelkę? może nieszczelny?

Anonimowy

wszystko jest idealnie uszczelnione

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

Anonimowy

a nowy króciec nie jest fabrycznie blokowany? Oryginał?

Anonimowy

Nie, ten nowy nie jest zablokowany. Nowy ma tak jak by większą przepustowość niż stary ale np skąd się na nim bierze wodaż?

Anonimowy

może pęknięty a jak nie to na pewno nieszczelne coś jest … bo tak znikąd by się to nie brało …

Anonimowy

też tak miałam on jest chyba pęknięty ja swój wzięłam pod ciśnienie i do wody leciały bąbelki.

[ Dodano: 30-06-2009, 23:26 ]
    a pęknięty niewidocznie

Anonimowy

O niunia dobry pomysł, możliwe że on jest pęknięty ponieważ jak go już dostałem do od środka trochę się „oddzierało” tej gumy. Sprawdzę to pod wodą. 🙂

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie