muli na odkręconym kraniku

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) muli na odkręconym kraniku

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

A więc sprawa wygląda tak.
    Jak odpalam skuter i jade na tym co zostało w gaźniku, skuter ma większego kopa i leci spokojnie powyżej 80km/h, gorzej jest jak już go muszę odkręcić, bo wtedy leci max 70 i ma mega muła. Cylinder mam airsala 80, czy to jest wina dyszy główneją

Anonimowy

jak masz za dużą dysze główną to tak, lub nie trzyma ci pływak.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

dyszy głównej może nie… ale regulacja gaźnika to na pewno..

Anonimowy

A jak i czy w ogóle szło by jakoś naprawić pływak w gaźniku?

Anonimowy

Zależy co z nim jest nie tak … rozkręć gaźnik i zobacz jak się czuje 😉

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

W sumie stwierdziłem, że tego już nie będe naprawiał bo mam zamówiony drugi orginalny za 20 zł :). Za to z tym prawdopodobnie będę się bawił w rozwiercanie, a jak coś tego wyjdzie to pływak przełoży się od drugiego :).

Anonimowy

zawór iglicowy za późno się zamyka i Ci go zalewa xD jak mówisz że na odkręconym gaźniku skuter zaczyna świrować to ten zaworek był by pierwszą żeczą jaką bym obejżał , drugą to czy pływak nie jest dziurawy i się nie topi
    Pozdro

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie