Muł - Romet 727 Premium 10

Witam. Mam problem, mianowicie od jakiegoś czasu muli mojego Rometa. Zgubiłem gdzieś tą siatkę metalową z wlotu do filtra powietrza, więc zakleiłem jednądziurkę wlotu sylikonem i dalej to samo.. Co to może byc?

No nie wiem ? czy moja odpowieć wystarczająco ci zadowoliła ? dokładna jak twój opis problemu

Dobrze. Więc przedtem Mój skuter jechał 65-70 km/h licznikowe i miał bardzo dobre jak na 4T przyśpieszenie. A teraz v- max 50-55 i slabe przspieszenie = muł :) co musze zrobić zeby wyeliminować ten problem? Tak jak wyżej. Problem zaczął się gdy zgubiłem tą siatkę...

chodziło mi jak reguje na gaz ;] czy jak dasz mu FULL to się dusi ?

Musisz znaleźć taką siatkę albo wyregulować gaźnik.

sam opisales odbowiedz. Wytlumacz mi jak motor ma tyle jechac jezeli mieszance paliwowej wgl prawie powietrza nie ma

Założyłem Stożek i jest to samo :) Dodam że wcześniej gdy był stożek nie było problemu z jazdą, skuter też jechał 65-70 a teraz czasami, nie zawsze gdy dam gaz do oporu to go muli.. no i ten v max 50-55...

Wyreguluj gazior (odpowiednia mieszanka paliwo-powietrze) :D

jak nie masz tej siatki to musisz większą dyszę

w zippie basicu mojego brata wywaliliśmy tę siatkę i rurkę od niej, a do zestawu daliśmy dyszę 98 naraku - ma kopa jakby by go porsche ciągnęło

Do jakiego zestawu..? Jeśli chodzi Ci o cylinder do ja mam serię 50 ccm :)