Muł, przy wyższych obr zwalnia

• This topic has 6 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 12 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

witam mam problem ze swoim skuterkiem. zaczol strasznie mulic i przy większych obrotach nagle zwalnia , po wymianie swiece oraz cewki zaczol lepiej chodzic ale nadal muli oraz czasami na wysokich obrotach zwalnia, gaźnik byl na regulacji i czyszczeniu. mam go dopiero rok i ma 2k km. a gwarancja mi się skonczyla :/ macie pomysly co moze byc nie taką

Anonim
    Gość

Zaczęło się tak robić od nie dawna ?
    Zmieniałeś w nim coś ?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

od niedawna/ zmienialem tylko obudowe filtra powietrza na chromowana oraz wiatrak na chromowany i nic więcej

Anonim
    Gość

Filtr powietrza/paliwa czyściłeś ?

-Na przyszłość patrz na nazwe tematu, Wino
    -Nie krzycz kochanie 😉

Anonim
    Gość

filtr paliwa zalozyl mi mechanik u ktorego bylem jest nowy , a filtr powietrza wytrzepalem ale cos strasznie suchy jest. niewiem czy taki ma byc

Anonim
    Gość

mifi1 napisał:

filtr paliwa zalozyl mi mechanik u ktorego bylem jest nowy , a filtr powietrza wytrzepalem ale cos strasznie suchy jest. niewiem czy taki ma byc

A broń Motórze jeździć z suchym filtrem(jeszcze w taką suszę*)! Nasącz go koniecznie olejem silnikowym lub specjalnym płynem do filtrów!

*susza=najdrobniejsze pyły lecą do silnika=silnik zdechł

Anonim
    Gość

i przez to tak na pelnym gazie spadaja obroty prawie do zeraż

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button