Muł na starcie.Router 4t

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #645746
    Kiler
    Uczestnik
    • 27
    • 252Postów:

    Witam mam problem podczas ruszania chińczykiem 4t po przekręceniu gazu do spodu skuter musi zaczekać te 1-2s i dopiero rusza jakby go zalewało czy coś.Iglica na 2 miejscu od góry (trochę niższe spalanie) mieszanka wykręcona 2 obroty od max wkręcenia świeca kawa z mlekiem wszystko seria rolki 5,7g.Wszystkie blokady mam zdjęte skuter dość wysoko kręci podczas przyspieszania na tych rolkach.Myślałem że może być to wina spiłowania bolca w “czapce” gaźnika gdzie znajdowała się złota śrubka czyli blokada.Liczę na szybką odpowiedź.Pozdrawiam 🙂

    #645749
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    reguluj gaźnik

    #645754
    Kiler
    Uczestnik
    • 27
    • 252Postów:

    Dyszą, iglicą czy mieszanką ? A nie jest to wina tego uciętego bolca co pisałem ?

    #645761
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    wszystkim reguluj.

    #645778
    Kiler
    Uczestnik
    • 27
    • 252Postów:

    Ale przecież to jest seryjny gaźnik.Nie wydaje mi się by był on zaprojektowany tak by miał muła i trzeba zmieniać dysze.Bo przy otwarciu na maxa idzie dobrze tylko od zera ma tego muła jutro zobaczę może z iglicą coś się uda zrobić

    #646111
    Kiler
    Uczestnik
    • 27
    • 252Postów:

    Regulowałem mieszanką w te i we wte i nic nie dało.Opuściłem też iglicę tak jak była seryjnie na 3 ząbku i to samo.Co mu może dolegać ? Lewego powietrza nie łapie bo patrzyłem

    #646162
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ale te “egulacje mieszanką” dotycza praktycznie tylko wolnych obrotów.
    z opisu wynika że zachowuje sie tak jakby go zalewało na starcie (za duża dysza główna) ale tez byc może za mała kompresja.

    #646192
    Kiler
    Uczestnik
    • 27
    • 252Postów:

    Aha a skoro ta zmiana położenia iglicy nic nie dała to może dałbym ją o ząbek do góry to by było mniejsze spalanie skoro ona nie ma na nic wpływu bo nic nie odczuwam.

    #646207
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    i może w tym jest problem że mimo zmiany takich parametrów jak wysokosc iglicy ty nic nie odczuwasz. może ten gaźnik jest uszkodzony, może ci puszcza kanałem od ssania..itd

    #646214
    Kiler
    Uczestnik
    • 27
    • 252Postów:

    Tzn jakim kanałem ? Bo jakoś tak w maju czyściłem gaźnik i to nic nie dało a zaczęło się to dziać tak naprawdę chyba samo z siebie gdzieś na początku marca ,a gaźnik nie wydaję mi się być uszkodzony wszystko czyszczone dysza od wtryskiwania dodatkowego paliwa też działa.Może to po prostu “MADE IN CHINA” i tak to musi chodzić…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button