mruganie wszystkich świateł w skuterze

Mam pytanko co jest przyczyną że mrugają mi wszystkie żarówki w skuterze podczas oddalonego silnika.Sorrka za pytanie ale w samochodzie bym wiedział co wymienić a w skutkach dopiero poznaje co do czego w mechanice

Na wolnych obrotach nieraz tak jest że światła przygasają/mrugają. Masz po prostu światła bezpośrednio z prądnicy.

Ale wcześniej takiego czegoś nie miałem po 2 miesiącach stania takie coś się dzieje to jest chiński skuter ventus grand. pojezdziłem w wigilię tak z godzinkę ale nic to nie zmieniło. Czegoś takiego jak regulator napięcia to nie ma w takich skuterach?

Regulator napięcia jest jak najbardziej w skuterze,pod tym plastikiem co trzyma reflektor.

czyli on też może byś odpowiedzialny za mruganie?

Normalnie jest tak , że na wolnych obrotach to światła przygasają, po dodaniu gazu swiecą normalnie,jeśli migają jakby tak bardziej impulsywnie , to może niema gdzieś masy, albo magneto, może być walnięte, np któraś z cewek, albo jest zasyfione i wystarczy umyć benzynką wydmuchać i będzie git. Regulator też wypadałoby sprawdzić, np zamienić na inny i wtedy zobaczyć czy miga.

monterglass dzięki za wyczerpującą odpowiedz to jest to co chciałem wiedzieć