Można jeżdzić czy nie ??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo i Przepisy Ruchu Drogowego Można jeżdzić czy nie ??

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Adam Ornowski 3 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Mateusz998
    Mateusz998
    Użytkownik

Mam małe zapytanie czy mając kartę rowerową można jeździć na skuterze do 50cm3 ??

Zdjęcie profilowe Luby
    Luby
    Użytkownik

Ehh, znow to samo pytanie, odpowiedz brzmi NIE. Gdybys miał karte MOTOROWEROWA zrobiona przed wejsciem nowych przepisów dotyczących prawa jazdy kat. AM to moglbys ale z karta ROWEROWA nie mozesz.

(sorry za brak polskich znakow)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Luby
    Luby
    Użytkownik

Jeszcze ewentualnie na dowod osobisty jeśli masz…

Adam Ornowski
    Użytkownik

ey moment moment , ja zrobiłem karte motorowerową przed wejściem nowych przepisów z tym prawkiem AM , i mogę na niej normalnie jezdzić ? wszyscy mi mówili ze muszę przerobić na prawko AM

Adamek
    Zdjęcie profilowe Luby
    Luby
    Użytkownik

no muisz chyba mi się wydaje zrobić sobie kartonik ale już bez egzaminu… itd

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Adam Ornowski
    Użytkownik

no przerobienie+lekarz ~ 250zł , szkoda mi troche kasy ponieważ za kilka mies będę chciał zaczynać A2

Adamek
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie